SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

04 Şubat 2019

Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri

Kökeni eski Roma’ya kadar dayanan 14 Şubat sevgililer günü her yıl bir ritüel halinde kutlanmaya devam ediyor. “Aziz Valentine Günü” olarak da bilinen bu aşk dolu gün, birçok çiftin birbirlerine çeşitli hediyeler almasını sağlıyor. Özellikle evlilik tekliflerinin bugüne denk getirilmesi günü daha romantik hale getiriyor.

Sevgililer Günü Tarihçesi

Sevgililer günü, bir rivayete göre M.S. 3. yüzyılda Roma İmparatoru Claudius’a dayanıyor. Claudius savaşta ordusunu güçlendirmek için genç savaşçıların evlenmesini yasaklar. Aziz Valentine ise Claudius’tan gizli nikâh kıymaya devam eder. Gizli nikâh törenleri ortaya çıkınca Aziz Valentine, Claudius tarafından idam ettirilir. O günden bu yana 14 Şubat Sevgililer Günü olarak kutlanıyor.

sevgililer-gunu-hediyeleri

Sevgililer Gününde Hediye Önerileri

Her 14 Şubat öncesi çiftleri tatlı bir hediye telaşı sarıyor. Bu muhteşem ayda markalar, çiftlere özel kampanyalar oluşturur, hediye önerileri sunar. Özellikle kadınların, 14 Şubat’ta eşlerinden, sevgililerinden beklentisi büyüktür. Romantik yemekler, hediyeler, çiçekler bugünün olmazsa olmazları. Her sene “ne alacağım” telaşına düşen çiftler için 14 Şubat hediye önerilerini bir araya getirdik.

Öncelikle hediye seçiminde tekrara düşmemeniz gerekli. Her 14 Şubat’ta aynı tarz hediyeler alıyorsanız, sevgilinizi sıkalabilir, üzülebilir. Sevgilinizi heyecanlandıracak harika hediye önerileri vermek için buradayız. :)

Hediye almadan önce belirli kıstasları tespit etmeniz gerekiyor. Mesela fiyat aralığınız ne olacak? Ya da sevgiliniz hangi tür hediyelerden hoşlanır? gibi soruların cevabını bilmeniz gerekiyor.

Hediye seçiminiz sizi yansıtacağı için samimi de bir hediye olmalı. Alacağınız hediyelerin maddi anlamı kadar kalbe hitap etmesi ve duygularınızı yansıtması da önemli. Hediyenin yanında, eşinize-sevgilinize küçük kartlar hazırlayabilir, çerçevede birlikte fotoğrafınızı koyabilir ya da mektup yazabilirsiniz. Bu küçük detaylar hediyenizi daha anlamlı kılacaktır.

kadinlara hediyeler

Sevgililer Gününde Kadına Ne Alınır?

Sevgililer gününde kadın için hediye önerileri hep birbirine benzerdir. Kadınlar ise standart hediyeler dışında günlük hayatlarında kullanabilecekleri hediyeleri daha çok sever. Sitemizde, kadınların günlük cilt bakım rutininde kullanabilecekleri hediyeleri sizler için derledik.

Caudalie Rose de Vigne Gül Aromalı Parfüm

Caudalie Rose de Vigne Gül Aromalı Parfüm

  • Gül, uşkun ve beyaz misk içeren yumuşak notaları hoş kokuya sahiptir. Şık ambalajıyla ve aroması ile harika bir 14 Şubat hediyesi seçeneklerinden. Göz atabilirsiniz.
Babe Günlük Cilt Bakım Seti

Babe Günlük Cilt Bakım Seti

  • Babe cilt bakım seti, cilt ihtiyaçlarına yönelik özel geliştirilmiştir. Sevdiğinize hediye edebilir, günlük bakım ritüelini keyifli hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Bizden küçük bir tavsiye..
Bade Natural Normal Ciltler İçin Nemlendirici ve Besleyici Bakım

Bade Natural Normal Ciltler İçin Nemlendirici ve Besleyici Bakım Seti

  • Cildin gündüz ve gece ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri bir arada toplayan bu set, cilt bakımınızı keyifli hale getirir. Muhteşem bir hediye olabilir.
The Organic Pharmacy

The Organic Pharmacy

  • Makyaj ürünleri kadınların sevdiği tüm makyaj malzemelerini içerir. Organik içeriği ile dikkat çeken bu marka ile hem partnerinizin cildini düşünecek hem de harika bir hediye verme fırsatı yakalayacaksınız.

Sevgililer Gününde Erkeğe Ne Alınır?

Kadınlar gibi erkekler de standart hediyelerden sıkılmış durumda. Standartların dışında erkek sevgiliye hediye önerileri için sitemizi ziyaret etmeyi düşündünüz mü? Sizler için muhteşem hediye fırsatlarını bir araya getirdik.

 

Nuxe Men Nemlendirici Bakım Seti

Nuxe Men Nemlendirici Bakım Seti

  • Nuxe erkeklere özel geliştirdiği bu set çok işlevli ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Muhteşem bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Sevgiliniz çok sevinecek.
 Lab Series Max LS Age-Less Power V Lifting Cream

Lab Series Max LS Age-Less Power V Lifting Cream

  • Lab Series markası erkek ürünleri çok konforlu cilt bakım ürünlerini içerir. Lab Series Max LS Age-Less Power V Lifting Cream cildin görünümünün düzenlenmesine yardımcı olur.
Eeose Sakal Serumu

Eeose Sakal Serumu

  • Eeose Sakal Serumu sakal ve bıyıkları besler ve bakım yapar. Güzel bir hediye önerisi olabilir.
Davines More Inside Sea Salt Spray

Davines More Inside Sea Salt Spray

  • Sea Salt sprey, hafif tutuculuk ve mat bir görünüm için geliştirilmiştir. Deniz Tuzu spreyi, saç diplerine uygulandığında saçın ekstra hacimli ve dolgun görünmesini sağlar. Erkekler bu spreye bayılacak.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.