Saç Boyaları

Saç Boyaları

   Saçlar, en eski zamanlardan beri kadınların güzellik simgesi. Bazıları ruh halini değiştirmek için, bazıları orijinal saç rengine dönebilmek için, bazıları ise saçlarındaki beyazlardan kurtulmak için saçlarını boyuyor. Antik çağlara kadar dayanan saç boyama işlemi, kadınları istedikleri estetik görünümüne kavuşturmakla kalmıyor, enerjisini olumlu hale getiriyor. Günümüzde saç boyamak çok popüler bir uygulama ve bir rutine dönüştü diyebiliriz.
   Son yıllarda kadınlar kadar erkekler de ışıltılı saçlara kavuşmak için saçlarını boyayabiliyor. Bazı saç boyaları markaları erkekler için özel ürünler geliştiriyor.
   Birçok markanın saç boyası renkleri kullanıcısına çok cazip seçenekler sunuyor. Özellikle kahve tonları saç boyası markalarının en çok talep gören ürünleri.
   Çekici kahve tonları, kızılın tüm sıcak tonları, siyahın eşsiz ışıltısı ve sarının klişeleşmiş güzelliği… İstediğiniz tüm renk skalasına sitemizden ulaşabilir, parlak saçların keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
   PHYTO, L’OREAL PARİS, HERBATINT, Colour Specialist, BIOPOINT gibi markaların yanı sıra çok çeşitli saç boyası markaları sitemizde yer alıyor.
   Saç boyalarını, dermoeczanem.com’dan size özel avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla yedi gün yirmi dört saat satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 .... 8 9 10
Toplam 304 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.