Saç Boyaları

Saç Boyaları

   Saçlar, en eski zamanlardan beri kadınların güzellik simgesi. Bazıları ruh halini değiştirmek için, bazıları orijinal saç rengine dönebilmek için, bazıları ise saçlarındaki beyazlardan kurtulmak için saçlarını boyuyor. Antik çağlara kadar dayanan saç boyama işlemi, kadınları istedikleri estetik görünümüne kavuşturmakla kalmıyor, enerjisini olumlu hale getiriyor. Günümüzde saç boyamak çok popüler bir uygulama ve bir rutine dönüştü diyebiliriz.
   Son yıllarda kadınlar kadar erkekler de ışıltılı saçlara kavuşmak için saçlarını boyayabiliyor. Bazı saç boyaları markaları erkekler için özel ürünler geliştiriyor.
   Birçok markanın saç boyası renkleri kullanıcısına çok cazip seçenekler sunuyor. Özellikle kahve tonları saç boyası markalarının en çok talep gören ürünleri.
   Çekici kahve tonları, kızılın tüm sıcak tonları, siyahın eşsiz ışıltısı ve sarının klişeleşmiş güzelliği… İstediğiniz tüm renk skalasına sitemizden ulaşabilir, parlak saçların keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
   PHYTO, L’OREAL PARİS, HERBATINT, Colour Specialist, BIOPOINT gibi markaların yanı sıra çok çeşitli saç boyası markaları sitemizde yer alıyor.
   Saç boyalarını, dermoeczanem.com’dan size özel avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla yedi gün yirmi dört saat satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 4 5
Toplam 254 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.