Ojeler

Ojeler, tırnak bakımının ve şıklığın tamamlayıcılarıdır. Kullanımından önce, tırnakların bakımına dikkat edilmesine ve beslenmesine özen gösterilmelidir. Modellerini seçerken; öncelikle tırnağı besleyici veya tırnakların nefes almasını destekleyici özellikte olmalarına dikkat edilmelidir. Bu sayede hem şık hem gerçek anlamda bakımlı ve çekici tırnaklara sahip olabilmek mümkündür.

Oje Renkleri ve Modelleri
Günümüzde hemen hemen her renkte ve modelde ojeye ulaşmak çok kolaydır. Kozmetik markaları; mat, neon, fosforlu renkler, kırmızılar, morlar, maviler, yeşiller, turuncular, bordolar, siyahlar gibi her ton ve renge sahip ojeleri kullanıcısıyla buluşturuyor. Oje renginin seçiminin zor olduğu kadar ojeleri kurutmak da kadınlar için ayrı bir dert konusudur. Tamamen kurumayan, bulaşan ve dağılan ojeler, tekrar uygulama gerektirmekte bu da neredeyse verdiğiniz tüm zamanı yinelemeyi gerektirmektedir. Bu konuda, oje kurutucu ürünler, ojelerinizin kısa sürede tamamen kurumasını sağlamaktadır.

Oje Önerileri
Sitemizdeki bu kategoride; oje ile ilgili tüm ürünler yer almaktadır. Bu ürünlere; rengârenk ojeler, kurutucular, asetonlar, temizleme petleri gibi ürünler örnek verilebilir. Son yılların trend ürünü Deborah Mat Leather Effecti tırnaklarınıza sürebilir, Kalyon Oje Kurutucu ile kolaylıkla kurutabilir, Kalyon Oje Koruyucu kullanarak daha uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz. Deborah’ın her kıyafetle rahatlıkla kombinlenebilecek ürünü ile şık tırnaklara kavuşabilir, kurutucuyla kısa sürede kurutabilir, koruyucu ile ise uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz bakımlı ve çekici tırnaklara ulaşabilirsiniz. Temizlemek için ise; Mavala Asetonsuz Oje Çıkarıcı ile Mavala Oje Çıkarıcı Petlerden faydalanabilirsiniz. Özellikle günlük kullanım için oldukça pratik olan bu ürünlerle tırnaklarınızdan temizlemek istediğiniz ojelerden kurtulabilirsiniz.

Oje Markaları
Dermoeczanem.com’da yer alan bu kategoride, hemen hemen tüm markalarına ulaşabilirsiniz. Bu kategoride; Alessandro, Delia, Suncoat, Carlottaroux, Pupa, Kalyon, İmpress B, Mavala, Sally Hansen, Deborah, Clinique, Sevilla Nail, Barielle gibi birçok alanında uzman, profesyonel ve nitelikli ürün geliştiren markalar yer alır. Çeşit çeşit renklere, seçeneklere, markalara ve modellere sahip bu kategorideki ürün yelpazesi oldukça geniştir. Her bütçeye uygun bu kategorideki ürünler ile dikkat çekici tırnaklara sahip olabilirsiniz. Kolay bir şekilde her kıyafetinizle kombinleyebilir ve uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ojeleri dermoeczanem.com aracılığı avantajlı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 96 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.