İstenmeyen Tüyler İçin Tüy Dökücü Krem

21 Haziran 2019

Pratik bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulamaya yardımcı olan tüy dökücü kremler, son yılların trend ürünleridir. Özellikle dar vakitlerde istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı bu ürünler, cildi pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

Tüy Dökücü Ürünler

Kadınlar istenmeyen tüylerinden kurtulmak için, çeşitli birçok yönteme başvururlar. Özellikle lazer epilasyon, ağda, tüy dökücü depilatuvar ürünleri gibi geniş seçeneklerden genellikle daha acısız olanlar seçilir.

Lazer epilasyon, çok kullanılan yöntemlerden biridir ve kıl köklerini yakarak tüyleri temizler. Lazerin, kışın yapılması gerekir çünkü lazer esnasında ciltte leke görünümüne neden olabilir.  Lazer koyu renkli tüyleri yakmaya odaklanmıştır ve sarı tüylü yetişkinler bu işlemi yaparken önceden tüylerini koyulaştırmaya çalışır.

Sir ağdalar, soğuk ağda bantları, kremler, depilatuvar cihazları, lazer dışındaki tüy gidericilere örnektir.

Tüy dökücü kremler, en çok ilgi gören ürünlerden biridir. Bu ürünler, tüylerin zayıflatılıp dökülmelerini sağlar. Tüy dökücü kremler arasında, tüylerin hem dökülmesini sağlayan hem de tüyleri geç çıkardığını iddia eden ürünler de vardır.

Tüy Dökücü Kremler

İstenmeyen tüylerden acısız bir şekilde kurtulmanın yöntemi tüy dökücü kremlerdir. En uzun ya da en kısa tüyleri bile etkili bir şekilde temizleyen bu yöntem ile tüylerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Tüm cilt tiplerine yönelik hazırlanan tüy dökücü kremler, cildinize ipeksi pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Bacaklar, kollar, bikini bölgesi, koltuk altı gibi bölgeleri kolaylıkla temizleyen bu ürünler, konforlu bir temizleme seçeneği sunar.

Tüy dökücü kremler;

• Zahmetsiz bir şekilde ciltteki tüylerden kurtulmanızı sağlar,
• Cilde ekstra yumuşaklık kazandırırlar,
• Cildi temiz ve ferah bir görüntüye ulaştırır.

Bioder Tüy Dökücü Krem

Oldukça ulaşabilir fiyata sahip Bioder Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüylerinizden kolay bir şekilde kurtulmanızı sağlar. İçeriğindeki E vitamini, papatya özü ve birçok ham maddeyle cildi beslemeye yardımcı olur. Bacak, kol, koltuk altı, bikini bölgesinde kullanılabilir. Bioder tüy dökücü krem kısa, sarı ve ince tüylerde bile etkilidir. Cildi nemlendirici formülü ve hoş kokusuyla istenmeyen tüylerinizden kurtulurken cildiniz de pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

Veet Hassas Ciltler İçin Tüy Giderici Krem

Veet’in bu ürünü, tüyler üzerinde tıraş bıçağından daha etkili olan yapıya sahiptir. Dermatolojik olarak test edilen formülü, cildin pH’ına uygun geliştirilir. Hassas ciltler için geliştirilen Veet tüy dökücü krem kısa tüylerde oldukça etkilidir. İçeriğindeki aloe vera ve E vitamini ile tüylerden kurtulurken cildinize bakım yapabilirsiniz. Veet ile pürüzsüz bir cilt görünümü oluşmasına yardımcı olurken aynı zamanda bakımlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Sesu Tüy Dökücü Krem Aloe Vera

Sadece 5 dakikada etkisini gösteren Sesu tüy dökücü krem vücudun tüm bölgelerinde kullanılabilir formüle sahiptir. İçeriğindeki aloe vera sayesinde uygulama sırasında cildi nemlendirir ve cildi yumuşak bir görünüme ulaştırır. Tüm cilt tiplerinde etkili olan bu ürünü cildinizde taze bir hissi yakalamak için kullanabilirsiniz.

Vi-vet Tüy Dökücü Krem

Hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği özel formülü ile istenmeyen tüylerinizden pratik bir şekilde kurtulabilirsiniz. Vi-vet tüy dökücü kremin formülündeki E vitamini, cildin doğal yapısını korumaya yardımcı olur. Lavanta esintili kokusuyla cildi ferahlatmaya yardımcı olur. Çok uygun bir fiyata sahip ürünle, tüylerinizde kolayca kurtulun.

Yüz gibi temizlenmesi zor bölgelerin temizliğini de zahmetsiz bir şekilde temizlemek isterseniz, tüy dökücü kremler gibi diğer pratik depilasyon ürünlerini kullanabilirsiniz. Tüm tüy giderici ürünler, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.