İstenmeyen Tüylerde Etkili Yöntem Ağda

09 Ekim 2019

İstenmeyen Tüylerde Etkili Yöntem Ağda

Kadınlar, estetiğe ve güzelliğe önem verdiklerinden dolayı geçmişten günümüze saçlarına, ciltlerine ve vücutlarına özen gösterirler. Cildin pürüzsüzlüğü, istenmeyen tüylerden arınmışlığı güzelliğin önemli özelliklerinden biridir.

Cildi tüylerden arındırma işlemi kadınların bitmeyen çilelerinden biridir. Sürekli tekrar çıkması, özellikle yaz aylarını kabusa çevirebilir. Birçok farklı yöntemle yapılan tüylerden kurtulma işlemi için kadınlar, konforlu ve zamandan tasarruf sağlayan ürünleri seçerler. Bu ürünlerden en tercih edileni ağdadır. Zor ve zahmetli bir kullanımı olsa da diğer yöntemlere göre daha kalıcıdır.

Konforlu ve Pratik Bir Yöntem: Ağda!

Pratik bir yöntemle vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmak mı istiyorsunuz? Başka yöntemler denediniz ancak ağda kadar memnun kalmadınız mı?

Rivayete göre ağda, geçmişte limon suyu, şeker ve suyu harmanlayarak sikke yapmayan çalışan Aida isimli bir kadının yanlış yaptığı bir hamle sonucu hayatımıza girer ve zamanla önemli güzellik ürünlerine dönüşürler. Kullanımı zahmetli olsa da istenmeyen tüylerden kısa süreli kurtulmak isteyenler için en favori yöntemdir. Farklı formlara sahip yapıları ile her kadının güzellik rutininde mutlaka yer alır. Kollar, bacaklar, bikini bölgesi, koltukaltı, bıyık gibi bölgelerde çıkan istenmeyen tüylerin temizlenmesinde kullanılabilir.

Çam sakızı ağda, sir ağdalar, el ağdaları, soğuk ağda bantları gibi birçok forma sahip ağdalar, zamandan tasarruf için oldukça uygundur.

Çam Sakızı Ağda; kullanılan en geleneksel ağda çeşitlerinden biridir ve çam sakızından üretilir. Markalar tarafından geliştirilen bir çam sakızı ağda alınır ve ısıtılır. Kıvamı oluşunca cilde uygulanır ve hızla çekilir. Diğer yöntemlere göre biraz daha acılıdır. Daha çok orta yaşlı kadınlar tarafından tercih edilir.

Sir Ağdalar; doğal bitkisel özlerden elde edilen sir ağdalar oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Ciltte, istenmeyen tüyü temizlemede oldukça başarılıdır. Koltukaltı, yüz, kol, bacak, bikini bölgesinde kullanılabilir. Genelde ısıtılarak cilde uygulanır ve temizleme mendili ile hızla çekerek cilt tüylerden arındırılır. Roll-on, klasik, ağda bandı gibi çeşitleri mevcuttur.

El Ağdası; geliştirilen en pratik depilatuvar ürünlerinden biridir. Isıtılarak kullanılır, kıl köklerini temizleme konusunda oldukça başarılıdır.

Soğuk Ağda Bantları

En acısız, en temiz ve en konforlu yöntemlerinden biridir. Özellikle acil bir yere giderken istenmeyen tüylerini temizlemek isteyen kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür. Avuç içinde ısıtılarak birbirinden ayrılan bantlar istenmeyen tüylerin olduğu bölgeye uygulanır ve hızla çekilir. Etkisi 2 haftaya kadar sürer ve ciltte yapış yapış bir his bırakmaz.

Veet EasyStrip Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları

Veet tarafından geliştirilen sir ağda bantları, oldukça pratik bir şekilde kullanılabilir. Cildi ideal pürüzsüzlüğe ulaştırır. Rahatlıkla elinizde ısıtarak istenmeyen tüylerin giderilmesini istediğiniz yere uygulayabilirsiniz. Avucunuzda ısıtın, yapıştırın ve çekin. İşlem bu kadar basit. Veet EasyStrip Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları, sitemizde sizleri bekliyor.

Vi-vet Granül Sir El Ağdası Seti Azulen

Vi-vet Granül Sir El Ağdası Seti Azulen, konforlu depilatuvar ürünlerinden biridir. Isıtıldıktan sonra bal kıvamına gelince epilasyon uygulanacak bölgeye kullanılabilir. Pratik ve rahat bir uygulama sunar. Vi-vet Granül Sir El Ağdası Seti Azulen sitemizde sizleri bekliyor.

Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda

Bacak, koltukaltı, yüz ve bikini bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Cilde pürüzsüz bir görünüme ulaştırır. İstediğiniz her an istenmeyen tüylerden kurtulmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda, dermoeczanem.com’da sizlerle…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.