Güneşe Karşı Etkili Koruyucunuz: Vichy Capital Soleil

03 Haziran 2021

Termal bazlı su ürünleri ile cildimiz için ferahlatıcı ve rahatlatıcı formülleri ile 1930’dan bugüne kendini kanıtlayan Vichy, Capital Soleil serisi ile bizi güneşe karşı da en etkili şekilde korumayı ve rahatlatmayı hedefliyor.

Fransa’nın, firmanın ismini de aldığı ‘Vichy’ adlı, maden suları ile meşhur olan şehirde, Avrupa ve Loreal standartlarında, özel laboratuvarlarda dermatologlar tarafından geliştirilen Vichy Capital Soleil, tüm cilt tiplerine ve kullanım çeşitlerine göre farklı seçenekler sunar.

Güneş Koruyucular Neden Önemli

Çevresel faktörler ve güneşten gelen zararlı ışınlar cildimizde birtakım problemlere yol açabiliyor. UVA ve UVB başta olmak üzere bu ışınlarından cildimizi korumak için yapabileceğimiz en temel önlemlerden bir tanesi güneş koruyucu ürün kullanmak. Bunu normal cilt bakım rutinimiz ile uyumlu bir şekilde uygulayabilirsek cildimizi birçok olumsuz etkene karşı korumuş oluruz.

Güneş Koruyucu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Güneş koruyucu seçerken en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi, cilt tipinizi ve özelliklerinizi belirledikten sonra bunlara uygun olarak, bir ürün seçmektir. Seçtiğiniz ürünün size yeterli şekilde güneşten koruması ve cildinizde olumsuz bir etki oluşturmayacak bir ürün olması gerekir.  Seçtiğiniz ürünün de kullandığınız diğer cilt ürünleri veya makyaj ile birlikte kullanılabiliyor olması gerek. Dikkat edilmesi gereken bütün bu özellikler, Vichy Ideal Capital Soleil serisinde Vichy’nin termal su bazlı formülleri ile cildinizi güneşten en güvenilir şekilde korur.

Vichy Capital Soleil Spf 50+ Anti Dark Spots Leke Karşıtı Renkli Güneş Kremi 50 ml

Bir çoğumuzun karşılaştığı cilt sorunlarından ‘renk eşitsizliği’ ve güneş sonucu cildimizde oluşan lekeli görünüm ve izlerdir. Özellikle, lekeye meyilli ciltler için geliştirilmiş bu bu güneş koruyucu, zaten güneşten en çok korunması gereken cilt tiplerinden olan lekeye meyilli ciltlere tam koruma sağlar. Ciltte güneş sonucu oluşan koyuluk ve renk eşitsizliğini azaltmaya yardımcı olur ve güneşten koruma sağlar.

Vichy Capital Ideal Soleil Spf 50 Güneş Koruyucu Emülsiyon 50 ml

Yağlı ve karma ciltler için hem güneşten korunma hem de cildin yağlanıp parlamasına karşı bakım konusunda önemlidir. İşte SPF 50 parlama karşıtı Koruyucu Emülsiyon da tam olarak bu iki önemli sorunu çözmeye yardımcı olur. Ciltteki yağlı ve düzensizliğin azaltılmasını hedefler, cildi daha duru, mat ve dengeli görünmesini sağlarken, zararlı güneş ışınları olan UV ışınlarından korur.

Vichy Capital Soleil SPF 50 Anti Age Güneş Kremi 50 ml

Zararlı UVA ve UVB ışınları cildin yaşlanma hızını artırır, esneklik ve ışıltının kaybolmasını artırır. Cildinizdeki kırışıklıklar ve sarmalar artabilir. Bunlardan kurtulmak için yapabileceğimiz önlemler, anti-aging ürün kullanmak, güneşten korunmak, düzenli beslenmek ve egzersiz yapmaktır. Vichy Capital Soleil SPF 50 Anti Age Güneş Kremi, C vitamini, Camu Camu ve Siyah çay özü sayesinde cilde hem güneşe karşı karşı maksimum korumayı sağlarken, ciltteki sarkmalar ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Cilde esneklik ve elastiklik kazandırmayı amaçlar.

Vichy Ideal Capital Soleil SPF 50 Ultra Light Fresh 30 ml

Bir güneş ürünü veya herhangi bir krem kullanırken yaşadığımız en büyük sorunlardan bir tanesi de ürünü yanımızda taşımamız ve düzenli olarak uygulamamamızdır. Halbuki başta güneş kremi olmak üzere birçok krem düzenli ve devamlı olarak uygulanmalı hatta bazıları gün içerisinde de kullanılmalıdır. Bu durum özellikle güneş koruyucular için geçerlidir. Yanımızda taşıyabileceğimiz, hızlı şekilde etki eden, tüm cilt tiplerine uygun olan etkili bir güneş kremi arıyorsanız Vichy Ideal Soleil SPF 50 Ultra Light Fresh 30 ml. Kolay taşınabilir ve sızdırmaz yapısı ile kolayca taşınabilir istediğiniz zaman uygulayabilirsiniz.

Vichy Ideal Capital Soleil Spf50+ Velvety Güneş Kremi 50 ml

En çok güneş kremi seçerken herkesin istediği şey güneş kreminin etkili bir koruma sağlamasıdır. Bu korumayı sağlarken ciltte yağlanma veya ıslaklık bırakmamalı rahat bir his bırakmalıdır. İşte Vichy Ideal Capital Soleil Spf50+ Velvety Güneş Kremi 50 ml tüm bunları bir arada sağlar. Sizi güneşten en etkili şekilde korurken, cildinizde rahatlatıcı pürüzsüzlük hissi uyandırır.

Vichy Ideal Soleil Spf 50+ Güneş Koruyucu BB Emülsiyon Renkli 50 ml

Cildi UV ışınlarından korurken, yağlı ve karma ciltleri rahat ettirecek, cilt tonunuzu eşitlemenize ve ışıltılı bronz berrak bir cilt tonuna sahip olmanıza yardımcı olacak.

Güneş Koruyucular Nasıl ve Ne Zaman Kullanılır

Güneş Koruyucular güneşe çıkmadan yaklaşık 5 dakika önce kullanılmalı. Güneş koruyucular, güneş altında direk etki etmeyebilir, kısa bir süre emilmesi gerekebilir. Sadece güneşli zamanlarda değil, ışığın olduğu her yerde kullanılmalıdır çünkü UVA ve UVB ışınları kışında gelebilir, hatta spot ışıklarından ve lambalardan da zararlı ışınlar gelmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.