Vichy Ideal Soleil

Vichy Ideal Soleil

Güneşin zararlı ışınlarından cildi korumak gerekir. Etkili bir cilt koruması için kullanılacak ürünler, kuşkusuz güneş kremleridir. Vichy Ideal Soleil güneş kremleri, cildi etkili bir şekilde UV ışınlarından korumayı amaçlar.

Vichy Ideal Soleil Serisi
UV ışınlarının ciltteki zararlı etkileri herkesçe malum. Son yıllarda UV ışınlarına karşı bilinçlenen insanlar, yaz aylarında güneş kremi kullanmayı ihmal etmiyor.
Vichy güneş kremleri, UV ışınlarına karşı cildin savunma mekanizmasını güçlendirmeye çalışıyor. Karma, yağlı, kuru, normal, hassas cilt tipleri için farklı seçenekler barındıran Ideal Soleil serisi ile güneşin keyfine siz de varabilirsiniz.
Sprey ve krem formlarıyla, farklı ebatlarda ve çeşitlerde geliştirilen Ideal Soleil serisi dermoeczanem.com’da avantajlı fiyatlar ve kampanyalarla sizi bekliyor.

Vichy Capital Soleil Güneş Korumalı Yüz ve Vücut Spreyi
Cildinizi UV ışınlarına karşı etkili bir şekilde korumak için Vichy Capital Soleil Yüz ve Vücut Spreyini kullanabilirsiniz. Sprey formuyla oldukça kullanışlı olan ve cildi koruyan Vichy Capital Soleil Yüz ve Vücut Spreyi ile konforlu bir bakıma kavuşmak sizin de hakkınız.
Vichy Capital Soleil Yüz ve Vücut Spreyini sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.
Vichy Ideal Soleil Spf 50+ BB Emulsion Tinted renkli formuyla cilt kusurlarını gizler, UV ışınlarına karşı yüksek performans sergiler. Vichy Ideal Soleil Spf 50+ BB Emulsion Tinted, karma ve yağlı ciltlere özel geliştirilmiştir. Suya dayanıklı formülü, kliniklerce test edilmiştir.
Vichy Ideal Soleil Spf 50+ BB Emulsion Tinted’ın renkli formu sayesinde; yazın maske görünümüne ulaşan makyajdan kurtulabilir, ekstra fondöten kullanmaktan dolayı oluşabilecek ağır hissi yok edebilirsiniz.

Vichy Ideal Soleil Spf50+ Çocuklar İçin Yüksek Korumalı Sprey
Ideal Solail serisinden size son tavsiyemiz Vichy Ideal Soleil Spf50+ Çocuklar İçin Yüksek Korumalı Sprey olacak. Vichy Ideal Soleil Spf50+ Çocuklar İçin Yüksek Korumalı Sprey; çocukların hassas cildi için özel geliştirilmiştir. Üst düzey UV koruması sağlar.Tüm cilt tipleri için uygundur. Çocuğunuzun cildinde rahatlıkla kullanacağınız Vichy Ideal Soleil Spf50+ Çocuklar İçin Yüksek Korumalı Güneş Spreye sitemizden ulaşabilirsiniz.
Vichy Ideal Soleil serisi güneş ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Vichy Markasına Geri Dön

Vichy Güneş Ürünleri

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.