En Etkili 5 El Kremi

03 Ocak 2020

En Etkili 5 El Kremi

Kış geldi, havalar soğudu. Bu soğuktan en çok etkilenen organlar ne yazık ki eller oluyor. Çatlıyorlar, sertleşiyorlar, kızarıyorlar veya cansız bir görünüme ulaşıyorlar. Bu nedenle soğuk havalarda ellerin bakımına ayrı özen göstermek gerekir. Peki, kışın el bakımında hangi ürünler kullanılır?

Kışın El Bakımında Hangi Ürünler Kullanılmalıdır?

Kışa özel el bakımı için yapmanız gereken nem bakımıdır. Çünkü soğuk ellerdeki nem seviyesini düşürür ve ellerin kurumasına yol açar. Kış aylarında ellerinize bakım için kullanmanız gereken ürünler, el peelingleri ve el kremleridir. El peelingleri, ciltteki dış faktörlerin tesirini azaltması açısından oldukça başarılıdır. El kremlerini ise gün içinde cildinizin ihtiyacına göre takviye edebilirsiniz. Edineceğiniz el kremlerini; cilt tipinize, cilt sorununuza ve cilt ihtiyacınıza uygun seçmelisiniz. Ayrıca seçeceğiniz el kremi, ciltte kolay yayılmalı, yapışkan bir his bırakmamalı, akışkan olmalı ve cilt tarafından kolay emilen bir ürün olmalıdır. Bu soğuk havalar için düşünüldüğünde içeriğinde bol nemlendirici ajanlara sahip olmalıdır.

Bioder Aquasoft 24 Hour Moisturizing Hand Cream

Olumsuz hava şartları, cildin kendi ihtiyaçları dolayısıyla bakıma ihtiyacı vardır. Bioder Aquasoft 24 Hour Moisturizing Hand Cream, cildin ihtiyacı olan bakımı yapar. Cildin nem seviyesini yükseltmeye, beslemeye yardımcı olur. Cildin yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur. Cilde günlük bakım yapar. Cildin elastikiyetini artırmayı amaçlar, cildin kuru görünümünü azaltmaya hedefler.

Apaisac Biorga Restorative Hand Cream

Kuru ve hassas ciltler bakım yapan Apaisac Biorga Restorative Hand Cream, el ve tırnak bakımı için özel geliştirilen yapıya sahiptir. B3 vitamini içeren Apaisac Biorga Restorative Hand Cream, cildi beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olur. Ciltte kolay yayılır ve yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Ellerinizi derinlemesine nemlendirmeyi hedefler. Hyalüronik asit içeren ve nemlendiren yapısı ile Apaisac Biorga Restorative Hand Cream, ellerinize ve tırnaklarınıza ışıltı kazandırmaya yardımcı olur.

Nuxe Reve De Miel Hand And Nail Cream

El bakımı için geliştirilen Nuxe Reve De Miel Hand And Nail Cream, cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Cilde derinlemesine bakım yapan elleri yumuşaklık kazandırmaya çalışır. Cilde nem kazandırmaya çalışır ve dış faktörlerin azaltmaya yardımcı olur. Geliştirilmiş içeriği elleri nemlendirmeye çalışır. Nuxe Reve De Miel Hand And Nail Cream, karma, kuru, normal, hassas ve yağlı ciltler için geliştirilmiştir. Bal, ayçiçeği ve E vitaminleri içeren formülü cilde derinlemesine bakım yapar.

Bionnex Perfederm Anti Aging El Bakım Kremi

Bionnex tarafından geliştirilen anti age bakım kremi, cilde derinlemesine bakım yapar. Doğal özler ile geliştirilmiştir ve cilde nem kazandırmaya çalışır, cildin ışıltısını yükseltir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Cilde yaşlanma karşıtı bakım da yapmaya çalışır. Ciltte kolay yayılan formülü, günlük kullanıma da uygundur.

Topicrem Ultra Moisturizing Hand Cream

Dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz içeriği ile Topicrem Ultra Moisturizing Hand Cream, vazgeçilmeniz olacak. Gün içinde el kremini rahatlıkla cildinize uygulayabilir, cildinizin nem değerini artırabilirsiniz. Ellerinizi 24 saat nemli tutmak ve yumuşatmak, dış faktörlerin etkisini azaltmak için uygulayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.