Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 2 x 10 ml
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
524,00 TL
Satış Fiyatı
471,60 TL
  %10
 • Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 2 x 10 ml

Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 2 x 10 ml

Barkod:8680057350574 Ürün Kodu : 23132 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

Keratin üretimini hızlandırarak hem mevcut kirpikleri uzatıp, dolgunlaştırır, hem de yeni kirpiklerin gelişmesini sağlar
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
524,00 TL
Satış Fiyatı
471,60 TL
Havale ile 9,43TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün Etiketi
 • Yorumlar (6)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 2 x 10 ml


  Ürün Adı:
  Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 2 x 10 ml


  Ürün Markası:
  Eeose


  Ürün Boyutu:
  2X10 ml


  Özet Bilgi:
  Kaş ve kirpik bakım serumu


  Ürün Faydaları:
  Uzun, gür ve dolgun kirpikler biçimli, dolgun ve bakımlı kaşlar herkesin hayalidir. Yeni Eeose Forte jaş ve kirpik serumu, kirpik ve kaşlarınızın doğallığını bozmadan kirpikleri ve kaşları ihtiyaç duydukları maddelerle doğallığı bozmadan kirpikleri ve kaşları ihtiyaç duydukları maddelerle besler, bakım yapar. Eeose serum'un güçlendirilmiş bu yeni formülüile hayal edilen kaş ve kirpiklere ulaşmak çok daha kolay.


  Kullanım Şekli:
  ÉEOSE Kaş ve Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum günde bir kez, tercihen geceleri, temiz ve kuru cilde aşağıdaki gibi uygulanır.1 kür yani 6 hafta sonunda kirpik uzunluk ve yoğunluğunda istenilen seviyelere ulaşmasına yardımcı olur.Alınan sonuçların kalıcılığı için ürün kullanımına devam edilmesi önerilir.Göz bölgenizi temizleyerek makyaj, göz kremi, kir ve toz kalıntılarından arındırın ve kurulayın.ÉEOSE Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum temiz ve kuru kirpik diplerine uygulanır.ÉEOSE Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum'un kapağını açın ve kapağın altındaki tıpayı çıkararak kapağı tekrar flakonun şişenin ağzına takın.ÉEOSE Serum şişesini baş aşağı çevirip, serum kapağını parmağınızla tepe kısmını bastırıp kaldırarak pompalayın ve kutu içerisinde verilmiş küçük daire şeklindeki plastik uygulama kabının ortasındaki bölüme bir damla ÉEOSE Serum damlatın.Ürün ile birlikte verilen tek kullanımlık uygulama çubuklarından bir tanesini alın.Pamukla kaplanmış kısmını uygulama kabındaki serum damlasına batırın ve serumu pamuğun üzerine alarak uygulamaya hazır hale getirin.ÉEOSE Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum'u üst kirpik çizgisinin yukarı kısmına, kirpik diplerine temas edecek şekilde, eyeliner ya da göz kalemi uygularmış gibi sürün.Kirpiklerin göze bakan iç kısmına değil üst-dış kısmına uygulayın. ÉEOSE Serum' u uygularken şekildeki gibi göz pınarının olduğu taraftan başlayarak dışa doğru sürün.Daha sonra alt kirpik çizgisinin aşağı kısmına yine kirpik köklerine temas edecek şekilde sürün.Kirpiklerin göze bakan iç kısmına değil alt-dış kısmına uygulayın ve şekildeki gibi göz pınarının olduğu taraftan başlayarak dışa doğru sürün.Serum uygulama kabına bir damla daha serum damlatarak aynı işlemleri diğer gözünüz için de uygulayınGözlerinize kaçırmamaya özen gösterin, yanlışlıkla gözlere temas etme durumunda gözlerinizi bol su ile durulayın.Serum'un kuruması ve iyice emilmesi için birkaç dakika beklemeniz yeterli olacaktır.
  Ürün Etiketleri
 • Makyaj Kampanya

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.