Eeose Ürünleri

Eeose Ürünleri

EEOSE markası 3’ü kimya mühendisi 4 arkadaşın girişimiyle ortaya çıkar. EEOSE ismi mitolojide gündoğumu manasına geliyor. EEOSE markasının ilk ürünü erkeklere yönelik EEOSE Ultra Forte Actives sakal serumudur.
Marka, üstüne gidilmeyen cilt sorunlarına karşı yenilikçi bakış açısıyla ürünlerini geliştiriyor. EEOSE markası ürünlerini birçok ülkeye ihraç ediliyor. Markanın ürünleri özellikle Azerbaycan ve Kıbrıs’ta yoğun ilgi görüyor.
Sitemizde bulabileceğiniz EEOSE ürünleri; saç bakım kremi, sakal bıyık bakım ürünleri, kaş-kirpik serumu, saç dökülmesine karşı şampuanları içerir.
EEOSE Kirpik ve Kaş Bakım Serumu ve EEOSE Nemlendirici Cilt Bakım Seti markanın çok tercih edilen ürünlerinden.
EEOSE markasının ürünlerini dermoeczanem.com güvencesiyle çok özel fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.