Eeose

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Kollajen + Hyaluronik Asit + Atkuyruğu + Biotin + C Vitamini
(0)
Eeose Collagen 45 Tablet (Kadınlar İçin)
159,00 TL
127,20 TL
Sakal ve bıyıkları beslemeye ve bakım yapmaya yardımcı olur.
(0)
Eeose Ultra Forte Actives 15 Sakal Serumu 2x75ml SET
178,00 TL
133,50 TL
Sakal ve bıyıkları beslemeye ve bakım yapmaya yardımcı olur.
(0)
Eeose Ultra Forte Actives 15 Sakal Serumu 75 ml
99,00 TL
79,20 TL
Yağlı Saçlar İçin GP4G Özel Formüllü Saç Dökülmesine Karşı Şampuan
(0)
Eeose Yağlı Saçlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300ml
46,00 TL
36,80 TL
Peptide Complex, Phytocomplex ve GP4G formülü ile saçınızın sağlıklı uzamasını sağlar.
(0)
Eeose Sağlıklı Uzamayan Saçlar İçin Bakım Şampuanı 300ml
49,00 TL
39,20 TL
Keratin üretimini hızlandırarak hem mevcut kirpikleri uzatıp, dolgunlaştırır, hem de yeni kirpiklerin gelişmesini sağlar
(0)
Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 2 x 10 ml
193,50 TL
145,13 TL
Uzun, gür ve koyu renkli kaş ve kirpikler için serum
(0)
Eeose Forte Kaş ve Kirpik Bakım Serumu Kolay Uygulama 10ml
129,00 TL
109,65 TL
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Eeose Ürünleri

Geçmişten günümüze kaşlar, kirpikler, saçlar ve sakallar güzelliğin sembollerinden biridir, ancak genelde bakımları ihmal edilir. Eeose geliştirdiği bakım ürünleri ile saçlar, sakallar, kaşlar ve kirpiklere uygun geliştirdiği ürünlerle ihmal edilen bakımı kullanıcıya sunar. Geliştirdiği her ürün, bakım rutinlerinin vazgeçilmezi olma yolunda ilerler. Kullanım konforu açısından çok pratik olan markanın ürünleri zamandan tasarruf yapmanıza da yardımcı olur. Sadece kaşlar, kirpiklerin bakımı gibi sadece bir bölgeye uygun ürünler dışında cilt içinde etkili ürünlere sahiptir. Markanın tüm ürünlerine sitemizden ulaşabilir, bakım rutininizde kaliteye kavuşabilirsiniz.
İsmini mitolojideki gündoğumu kelimesinden alan Eeose markası, 4 girişimci tarafından kurulur. Soruna yönelik bakım için aktif konsantrasyonlarla geliştirilmiş geniş ürün yelpazesine sahiptir. Marka ürünleri 4 maddeye göre hazırlanır. Kullanıcılarının sık yaşadığı sorunları çözmeli, cilt dostu olmalı, testlerden geçirilmeli, geliştirdiği ürünleri yurtiçi ve yurtdışında başarısını kanıtlanmalı… Bu aşamalardan geçerek raflarda yerini alan Eeose ürünleri bu maddeleri içerir ve yüksek dermokozmetik standartlarda geliştirilir. Marka, bilimsel araştırmalarını hız kesmeden devam eder ve ürünlerinin içeriğini yaşadığımız çağın sorunlarına uygun hale getirir.
Saç kremleri, sakal serumları, kaş serumları, kirpik serumları, şampuanlar ve cilt bakım setleri ile tüm Eeose ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
Eeose Ultra Forte Sakal Serumu, sakal ve bıyıklar için özel geliştirilmiştir. Günlük bakımda rahatlıkla kullanılan Eeose sakal serumu, aktif ham maddelerle özel tasarlanmıştır. Sakalların ihtiyacını duyduğu bakımı yapmada oldukça başarılıdır. Sakalları beslemeye, güçlendirmeye ve güzel bir görünüme ulaştırmaya yardımcı olur. Her gün günde bir kez kullanılması önerilir.
Eeose kirpik serumu, üretildiği ilk andan beri, trendlerden düşmez. Kaşların ve kirpiklerin güçlenmesine yardımcı olur. Daha gür görünen kirpiklere ve kaşlara ulaşmak hayal değil. Eeose Kaş Kirpik Serumunu keşfederek, düzenli ve sürekli kullanarak bu hayale kavuşabilirsiniz. Ürün, içeriğindeki üst düzey ham maddelerle kaşları ve kirpiklere doğal bir ışıltı kazandırmaya yardımcı olur. Günlük kullanım için uygundur. Bakım rutininizden eksik etmeyeceğiniz bu ürüne sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.