Edys Organics

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

EDYS Organics

Edys Organics markası, 2009 yılında Edye’s Dumhart tarafından kurulmuştur. Marka; organik, bitkisel ve doğal özlerden cilt bakım ürünleri ve esansiyel yağlar geliştirir. Cilt sorunlarını doğal ham maddelerle geliştirilen ürünlerle çözmek isteyen markanın ürünleri ile doğanın enerjisini cildinizde hissedebilirsiniz.

Edys Organics Ürünleri

Cilt kuruluğu, yağlı cilt, akneye eğilim gösterme sorunu, kızarıklığa eğilim gibi ciltteki lokal problemlere karşı geliştirilmiş Edys ürünleri ile cildinize derinlemesine bakım yapabilirsiniz. Kimyasal koruyucular içermeyen ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen Edys Organics ürünleri ile cildinizde derinlemesine bir bakıma ulaşabilirsiniz. Kişiye özel cilt ihtiyaçlarını gidermeye çalışan Edys, karma, kuru, normal, hassas ve yağlı cilt tipleri için özel formüller tasarlar.

Ylang ylang, vetiver, üzüm çekirdeği, tamanu, susam, ıtır, portakal, pirinç kepeği, paçuli, ölmez çiçek, mirha, mersin suyu gibi esansiyel yağlar, yüz kremi, yüz temizleme jeli, serinletici tonik, nemlendirici yumuşatıcı yağ gibi Edys Organics ürünleri sitemizde yer alıyor.

Edys Organics Marine Sıkılaştırıcı Tonik; Yaşlanma karşıtı geliştirilen özel formülü, gözenekleri sıkılaştırmaya çalışır. Ciltte kalan makyajı derinlemesine temizler, cildi ferahlatır. Cildin daha sıkı görünmesine sağlamaya çalışır. Cildi nemlendirir ve rahatlatır.

Edys Organics Aloe Vera Water; Akneye eğilim gösterme sorununa özel geliştirilen yapısı ile cildin sebum dengesini ayarlamaya çalışır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Cildi ferahlatmaya ve yağdan arındırmaya çalışır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.