Dudaklarınızı Soğuk Havalardan Koruyun

14 Ocak 2020

Dudaklarımızın çatlamış bir görünümde olması ve dudaklarımızın kuruması birçoğumuzun kuru havalarda ve özellikle soğuk kış aylarında karşılaştığı bir durumdur. Doğru zamanda tedbir alınmaz ise bu durum ilerleyebilir. Dudaklarınızda bir çatlak görünümü, kuruluk varsa, tekrar soğuk ve kuru bir havaya çıktığınızda, bu durum oldukça kötü bir hal alabilir. Ayrıca kışın soğukta kuruyan dudak, soğuk havaların bitmesi ile düzelmez. Sizi bahar ayına kadar istenmeyen bir duruma neden olabilir. Her geçen senenin ardından dudaklarınız, soğuk veya kuru bir hava ile karşılaştığında daha hızlı bir şekilde kuruyabilir. Fakat tüm bu olumsuzluklara rağmen, kurumuş dudaklarınızın güzelliğinize gölge düşürmemesi için çok kolay ve pratik bir çözüm var.

Dudak kremleri veya diğer kullanılan adı ile “Lip Balmlar”…  İnsanlar her ne kadar, dudaklara sürüldüğü için bu ürünleri basit birer ruj olduğunu düşünse de aslında üretilme amaçları farklıdır. ‘’Balm’’ Türkçe’de merhem anlamına gelir. Dudak kremlerinin yani lip balmların asıl amacı güzel veya parlak göstermek değil, dudaktaki kurulağa karşı bakım yapmaktır. En etkili ve pratik çözüm de budur. Günün her saatinde uygulanabilir, ayrıca yarım dakikadan daha az süre de uygulanır. İyi bir lip balm kullandıysanız çok kısa sürede etkisini göreceksiniz. Akşam yatmadan önce sürdüğünüz bir dudak kremi, sabah uyandığınızda dudaklarınızı çok daha nemli hissettirecektir. Ertesi gün dudağınızın kurumamasına yardımcı olacaktır. Dudaklar, narin bir cilt olduğu için, sürülen krem veya nemlendirici, oldukça kısa sürede emilir. Böylece yemek yerken veya bir şey içerken istenmeyen bir durum oluşturmaz.

Noreva Aquareva Moisturizing Lip Balm

Noreva Aquareva Moisturizing Lip Balm

Noreva Aquareva Moisturizing Lip Balm, vanilyalı dudak nemlendiricisi, sürdükten kısa bir süre içeresinde dudağınızdaki kuruluğu giderir ve rahatlatır. Soğuk ve kuru havalarda dışarı çıkmadan önce kullanırsanız çatlak oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Dead Sea Spa Magik Hydra Lip Balm

Dead Sea Spa Magik Hydra Lip Balm

Dead Sea Spa Magik Hydra dudak balmı, deniz mineralleri ile geliştirilen formülü sayesinde, dudağı hızlıca nemlendirir ve yatışmasına yardımcı olur. Dudakları yumuşatır. Günde 4-5 kez uygulayabilirsiniz.

Organique Lip Balm Cherry Candies

Organique Lip Balm Cherry Candies

Organique Lip Balm Cherry Candies dudakları yumuşatır, besler ve nemlendirir. Organique Dudak Balmları zengin bileşenleri ile narin dudak yüzeyi için hassas ve kapsamlı koruma ve bakım sağlar. Dudak üzerinde oluşturduğu koruyucu tabaka dudaklarınızı olumsuz hava ve çevre koşullarına karşı korurken aynı zamanda yumuşatır, besler ve nemlendirir. Çatlamış dudaklarda bakım yapar ve rahatlık hissi verir. Yapısı doğal yağlardan ve mumlardan oluşmaktadır.

INCIA Doğal Portakallı Dudak Besleyici

INCIA Doğal Portakallı Dudak Besleyici

INCIA Doğal Portakallı Dudak Besleyici içeriğindeki doğal yağlar sayesinde kurumuş ve çatlamış dudakları beslerken doğal yollarla nemlendirir. Tamamen doğal bileşenlerle üretilen INCIA Naneli %100 Doğal Dudak Besleyici, içeriğindeki doğal yağlar, bitkiler ve saf balmumu sayesinde kurumuş ve çatlamış dudakları beslerken doğal yollarla nemlendirir, dudaklarınızın gün boyunca yumuşacık kalmasını sağlar.

Burts Bees Beeswax Doğal Dudak Bakımı

Burts Bees Beeswax Doğal Dudak Bakımı

Burts Bees Beeswax Doğal Dudak balmı %100 doğaldır. Dudaklarınızı nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur.Formülünde yer alan nane ile dudaklarınızda nane ferahlığı hissetmenize yardımcı olur. Kış ve yaz aylarında kullanarak dudak bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çatlayan ve kuruyan dudaklarınızın ihtiyacına göre istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.