Dolgun Saçlar Artık Hayal Değil

09 Eylül 2019

Saçlar güzelliğin önemli göstergelerinden biridir. Herkesin hayali güzel görünen saçlara sahip olmaktır. Güzel görünen saçlara sahip olabilmek için belli rutinlerde saçlarınıza bakım yapmalısınız. Siz de güzel ve dolgun görünen saçlara sahip olmak isterseniz yazımıza göz atabilirsiniz.

Dolgun Görünen Saçlara Sahip Olma Sırları

İnce görünen saçlara mı sahipsiniz? Uygulamanız gereken birkaç püf noktayla saçlarınıza dolgun bir görünüm kazandırabilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız o püf noktalar;

1. Saçınızı hareketli kestirin

İnce saçlara sahipseniz yapmanız gereken saçlarınızı hareketli ya da kısa kestirmektir. Kısa ve hareketli saçlar görünümü daha dolgun hale getirir.

2. Saçlarınızı başınızı öne eğerek kurutun

Saçlarınızı başınıza öne eğerek kurutarak daha volümlü görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca saçınızı kuruturken nazik davranmayı ihmal etmeyin.

3. Saçınıza bakım yapın

Saçların güzel görünmesinin sırrı kesinlikle bakımda gizli. Saçlarınızın haftalık ve günlük bakımına dikkat ederek daha güzel görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

4. Saçınızı çok fazla yıkamayın

Saçını normalden fazla yıkamak, daha sönük bir görünüm kazanmasına yol açar. Saçların biraz da kendi yağıyla beslenmesi gerekir. Bu noktada her gün yıkamak yerine iki günde bir yıkayarak bakımınızı destekleyebilirsiniz.

5. Saçlarınıza ısıl işlemler uygulamayın

Saçlarınıza çok fazla ısıl işlem uygulamamalısınız. Çünkü zaten yapısı gereği bakıma ihtiyacı olan bu saçlara bir de ısıl işlem uygulamak oldukça kötü bir durumdur.

6. Saçlarınıza kimyasal içerikli ürünler kullanmayın

Saçlarınıza kimyasal içerikli ürünler kullanmamalısınız. Bunun yerine doğal içerikli saç bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Marc Anthony Coconut Milk Volume Shampoo

İnce telli saçlar için özel geliştirilmiştir. İçeriğindeki birçok özel ham madde sayesinde saçlara etkili bir bakım yapar. Saç rengini korumaya yardımcı olur. Daha volümlü görünen saçlar için tercih edebilirsiniz. Formülündeki özel yapısı saçlarda yüksek performans uygulayarak tertemiz yapmaya yardımcı olur.

Urban Care Tropical Paradise Jungle Tropik Meyve ve Çiçek Kokulu Kuru Şampuan

Urban Care tarafından geliştirilen bu şampuan, günlük kullanım için son derece uygundur. Saç diplerini yağdan arındıran formülü, ağırlık yapmaz. Saçlarınızı yıkayamadığınız günlerde kullanabilirsiniz. Canlı ve güzel görünen saçlar için tercih edebilirsiniz. Urban Care Tropical Paradise Jungle Tropik Meyve ve Çiçek Kokulu Kuru Şampuan, dermoeczanem.com’da sizlerle…

John Frieda Core Restore Protein-Infused Clear Conditioner

İnce telli saçlar için özel geliştirilmiştir. Durulanan saç bakım kremidir. Saçlara volüm kazandırmaya yardımcı olur. Saça etkili bir şekilde bakım yapar. Daha dolgun ve güzel görünen saçlar için tercih edebilirsiniz. John Frieda Core Restore Protein-Infused Clear Conditioner, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.