Caudalie İle Doğal Yaşlanma Karşıtı Bakım

21 Ekim 2021

40’lı yaşlara yaklaştıkça vücudumuzun kolajen ve hyalüronik asit üretimi büyük ölçüde azalır. Bununla birlikte cildimizin sıkılığını yaklaşık %40 oranında yitirir ve kırışıklıklarımız daha da belirgin hale gelir. Yaşlanma karşıtı bakım için ihtiyacımız olan cildimizin kolajen üretimini arttırmaktır, peki bunu nasıl sağlayacağız?

Her zaman en etkili ve doğal çözümlerin arayışında olan Caudalie’nin kurucusu Mathilde Thomas, Resveratrol-Lift serisi için Harvard Tıp Fakültesi’nden Prof. Dr. David Sinclair ile iş birliği yapıyor. Time Dergisi tarafından “uzun yaşam gurusu” olarak adlandırılan David Sinclair, yaşlanma belirtileriyle mücadelede dünyanın önde gelen uzmanlarından birisi.

‘Caudalie’ Fransa’da 1995 yılından itibaren üzüm çekirdeklerinin mucizevi etkilerini, özenle hazırlayıp tüm dünyaya sunan bir doğal dermokozmetik markasıdır. Ürün içeriklerinin doğallığı, ambalajlarının büyük ölçüde geri dönüştürülebilir olması, şirketin çevremize ve dünyanın doğal ekosistemin olan saygısını yansıtır çünkü Caudalie dünyada çevreye en duyarlı dermokozmetik markalarının başında gelir.

Serideki Sıkılaştırıcı ve Yaşlanma Karşıtı Kaşmir Kremi duyulara hitap eden ve ikinci cilt etkisi sunan dokusuyla cildinizi yumuşatır ve yağlı bir his bırakmaz. Kaşmir hissinde dokusuyla cildi yaşlanma belirtilerine karşı doğal olarak korur.

Yeni patent, Resveratrol-Lift serisindeki tüm ürünlerin içeriğinde mevcut. Ayrıca serinin tamamı FSC sertifikalı kağıt kutular da dahil olmak üzere sıfır atık oluşturacak ve %100 geri dönüştürülebilir! Caudalie sadece bu seriyle bile karbon ayak izini %40 oranında azaltmış oluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.