Bio Oil Çatlak Bakım Ürünleri

Bio Oil Çatlak Bakım Ürünleri

   Bio-Oil cilt bakım yağı çatlak sorununa karşı cevap vermeye çalışır. Bio-Oil bakım yağı 3 ay boyunca günde iki kez çatlak izlerinin üzerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalı. Bio-Oil markası cilt bakım yağını “dünyanın bir numaralı çatlak- leke ürünü” olarak tanıtıyor.
   Bio-Oil çatlak sorununa karşı geliştirdiği bu yağ kadınların favorisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bio-Oil yorumlarına bakıldığında Bio-Oil içeriğinde kullanılan purcellin yağının dikkat çektiği görülür.
   Sitemizde farklı milimlerini bulabileceğiniz Bio-Oil cilt bakım yağı banyodan sonra kuru cilde uygulanmalı.
   Avrupa Parlamentosu Yönetmeliği ve Kozmetik Ürünleri Konseyinin güvenlik denetimlerinden geçerek piyasadaki yerini alan Bio-Oil cilt Bakım yağı cilt lekelerine karşı da kullanılır.
   Bio-Oil cilt bakım yağını dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.