Biberon-Emzik

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 ... 7
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 196 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

Biberon Çeşitleri ve Emzikler

Biberonlar ve emzikler en sık kullanılan bebek bakım ürünleridir. Özellikle biberonlar bebeklere su içirmek için ve ek gıdaya geçişte çok kullanılır. Emzik ise, bebeklerin ağız yapılarını güçlendirmeye yardımcı ürünlerdir. Uzmanlar ilk altı aya kadar sadece anne sütünü öneriyor. Ancak göğüs ucu emzirmeye elverişli olmayan anneler ya da süt üretimi yeterli olmayan anneler için biberonlar imdada koşuyor. Bazı durumda bebekler ağız yapılarının yetersizliği dolayısıyla sütü biberonla içebiliyor. Her durumda da uzmanlar, biberona geçişin 3 ya da 4. Haftadan sonra olması gerektiğini açıklıyor. Emzik kullanımı daha çok bebeğin emme yetisinin güçlenmesi için önerilir ve bebeklerin ağlamasının durması için veya açlığını geçiştirmesi için kullanılmamalıdır. Emzik kullanımı maksimum üç yaşına kadar sürmelidir.

Emzik ve Biberon Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Emzik ve biberon seçerken en dikkat etmeniz gereken nokta ürünlerin içeriğinde yer alan etken maddelerdir. Etken maddesinde zararlı ham madde ve BPA içermeyen her ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçeriğinden sonra ergonomik olması, bebeğinizin ağız yapısına uygun olması, bebeğinizin yaşına uygun olması önemlidir. Özellikle biberonlarda cam ürünleri sterilize etmek daha kolaydır. Eğer plastik ürünlerden seçerseniz BPA içermemesine özen göstermelisiniz. Sitemizde yer alan emzik ve biberonlar; yukarıdaki standartlara göre geliştirilmiş ürünlerdir. Oldukça konforlu bir kullanıma sahiptirler. Son teknoloji yardımıyla geliştirilmiş bu ürünler, annelerin vakitlerinden rahatlıkla tasarruf yapmalarına yardımcı olurlar. Bebedor, Chicco, Mamajoo, Philips Avent, Wee Baby, Nuk, BabyJem, Medisana, Dr.Browns gibi markaların ürünleri bu kategoride yer alır.

Avent Klasik PP Biberon, klinik olarak test edip onaylanmış özel bir yapıya sahiptir. Bebeğin emzirirken, ağzına hava kaçmasını engellemeye yardımcı olur. Bebeğinizi gün içinde beslerken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gece huzursuzluğunu azaltmaya çalışır ve biberon başlığı değiştiği için uzun süre kullanılmaya devam edilebilir. Oldukça ergonomik bir yapısı vardır. Wee Baby Kelebek Emzik, ilk altı ay için geliştirilmiştir. Oldukça ergonomik bir kullanıma sahiptir. Bebeğin ağız yapısını rahatlıkla kavrar ve hava alan sistemi sayesinde cilde yapışmaz. Bebekler için geliştirilmiş biberon ve emziklere sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.