Tommee Tippee

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Tommee Tippee Ürünleri

50 yıl önce İngiltere’de kurulan Tommee Tippee markası, bebek bakım ürünleri geliştirir. BPA içermeyen formülleri ile annelerin güvenle kullanabileceği ürünler tasarlar. Özellikle anne memesi hissi veren tasarımlarıyla bebeklerin rahat bir şekilde beslenmelerine yardımcı olur.

Bebeğinize ürün seçmeden önce mutlaka bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Temiz içeriklere sahip olmasına, güvenli ve konforlu bir kullanıma sahip olmasına gibi… Tommee Tippee markası, tüm bu özelliklere uygun ürünler tasarlar.

Ödüllü marka Tommee Tippee, bebek bakımında annelerin imdadına koşar. Oldukça pratik ve konforlu ürünleri ile güvenli bir bebek bakımı sunar. BPA içermeyen ve oldukça elverişli geliştirilen markanın ürünleri, yenilikçi bir bakış açısıyla tasarlanır. Alanında uzman kadrosuyla, anneleri ve bebeklerin ihtiyaçlarını yakından tanır ve bunlara uygun ürünler geliştirmeye çalışır.

Desenli bardaklar, devrilmeyen bardaklar, pipetli yalıtkan bardaklar, emzikler, biberon başlıkları, biberon hızlı akışı, antikolik biberonlar gibi birçok Tommee Tippee ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.