Balparmak Apitera Arısütü Kapsül Takviye Edici Gıda 30 Kapsül
Ürün Fiyatı
290,00 TL

Balparmak Apitera Arısütü Kapsül Takviye Edici Gıda 30 Kapsül

Barkod:8690998215382 Ürün Kodu : 76806 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Arısütü içerikli takviye edici gıda
 • Takviye edici gıda
Ürün Fiyatı
290,00 TL
Havale ile 5,80TL daha az ödeyin.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül

Balparmak, Apitera Plus Arı Sütü Kapsül ile sizlere yepyeni bir gıda takviyesi alternatifi daha sunuyor! Genç işçi arıların salgıladıkları değerli bir madde olan arı sütü, kovan yaşamında kraliçe arı beslenmesi ve yavru gelişimi için başlıca besin kaynağı olarak kullanılıyor. İçerdiği etkili bileşenlerden dolayı arıların ürettiği en özel besinlerden biri olan bu eşsiz gıda, Apitera Plus Arı Sütü Kapsül sayesinde şimdi çok daha pratik bir şekilde tüketilebiliyor. Hem de çabuk bozulma riski olmadan! Sizce de kulağa oldukça cazip gelmiyor mu?

Günlük tüketime uygun arı sütü arayışınızı uzun ömürlü bir ürün seçeneğiyle karşılamak için
Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ü siz de hemen keşfedin!

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül Nedir?

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, Balparmak AR-GE Merkezi ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) iş birliğiyle geliştirilmiş, çözünebilir bitkisel kapsüllü bir gıda takviyesidir. 30 adet kapsülden oluşan ürün, arı sütünün içeriğindeki biyoaktif bileşenlerin korunması için liyofilizasyon (dondurma-vakumlama-kurutma) yöntemiyle üretilmiştir. Bu yönüyle taze arı sütünün içeriğine kıyasla üç kat daha fazla etken madde içerir.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül Ne İşe Yarar?

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, zengin bileşimi ile fonksiyonel gıdalar arasında yer almaktadır. Ürün, taze arı sütünün içeriğinde bulunan değerli bileşenleri doğru oranda ve yüksek etkinlik düzeyiyle tüketmeye imkan tanır. İlaç niteliği taşımamaktadır ve günlük beslenmeyi desteklemek adına tüketilmelidir.

“Major royal jelly protein” (MRJP) olarak adlandırılan arı sütüne özgü proteinler, bu değerli gıdanın yüzde 82 ila 90’ını oluşturmaktadır. MRJP içeriği, kraliçe arının yaşam ve doğurganlık kaynağı olmakla birlikte bilimsel düzeyde kanıtlanmış birçok etkiye sahiptir.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül Ne İçerir?

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, yalnızca arı sütünün doğal içeriğinde bulunan proteinler (peptitler ve amino asitler), fenolik maddeler, yağ asitleri, steroller ile vitamin ve mineralleri içerir. Arı sütü söz konusu olduğunda en önemli bileşenlerden bir diğeri de 10-HDA (10-hidroksi 2-dekanoik asit) adlı maddedir. 10-HDA miktarı, aynı zamanda taze arı sütünün kalitesini de belirler.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ün içeriğindeki liyofilize arı sütü, yüzde 4,8 oranında 10-HDA içerir. Belirtilen oran, uluslararası arı sütü standardına (ISO/DIS 12824 2016) göre taze arı sütünde minimum yüzde 1,4 olması gereken 10-HDA değerinin üstündedir. Bu yönüyle Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, yüksek 10-HDA oranı ve diğer önemli besin değerleriyle günlük tüketim için verimli ve çok yönlü bir alternatiftir.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül Nasıl Tüketilebilir?

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül ağız yoluyla tüketilen bir gıda takviyesidir. Ürün doğrudan suyla yutulabileceği gibi kapsül içerisindeki toz, süt veya meyve suyu benzeri içeceklere ilave edilerek de tüketilebilir.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül Ne Kadar Tüketilmelidir?

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ün 11 yaş üstü bireyler tarafından günde 1 veya 2 kapsül tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Apitera Plus Propolis Kapsül’ün Tadı Nasıldır?

Sıvı formdaki taze arı sütünün tadı yoğun ve hafif ekşimsidir. Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, taze arı sütünün su haricindeki tüm bileşenlerine üç katı oranında sahip olmasına karşın, kapsül formuyla oldukça hafif bir tada sahiptir.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ün Kalori Değeri Nedir?

1 adet Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, yaklaşık 4 kalorilik enerji değerine sahiptir. Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ün 1 adedinde 125 mg liyofilize arı sütü bulunmaktadır. 125 mg liyofilize arı sütü 375 mg taze sıvı arı sütüne eş değerdir.

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Balparmak Apitera Arısütü Kapsül Takviye Edici Gıda 30 Kapsül


  Ürün Markası:
  Balparmak


  Ürün Boyutu:
  30 Kapsül


  Ürün Faydaları:
  • Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, çözünebilir bitkisel kapsüllü bir gıda takviyesidir.
  • Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, yalnızca arı sütünün doğal içeriğinde bulunan proteinler (peptitler ve amino asitler), fenolik maddeler, yağ asitleri, steroller ile vitamin ve mineralleri içerir.

  Kullanım Şekli:
  • Apitera Plus Arı Sütü Kapsül ağız yoluyla tüketilen bir gıda takviyesidir.
  • Ürün doğrudan suyla yutulabileceği gibi kapsül içerisindeki toz, süt veya meyve suyu benzeri içeceklere ilave edilerek de tüketilebilir.

  Ürün Bileşimi:
  Maltodekstrin, liyofilize arısütü, bitkisel kapsül ( hidrosipropil metil selüloz), topaklanmayı önleyici ( yağ asitlerinin magnezyum tuzları )


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.