Babe Çatlak Bakım Ürünleri

Babe Çatlak Bakım Ürünleri

   1994 yılında iki eczacı tarafından kurulan BABE markası çatlak bakım kremiyle vücutta oluşan çatlak sorununa karşı çözüm sunmaya çalışır. Ülkemize son on yıldır ürünlerini ihraç eden marka, insan cildine en uygun ph değerini dermokozmetik ürünlerinde kullanır.
   BABE çatlak kremi nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise oldukça basit. Sorunlu bölgeye istediğiniz vakitlerde direk uygulayabilirsiniz.
   BABE çatlak bakım kremi; tekli, ikili ve üçlü set halinde sitemizde mevcut. Kadınların en büyük kâbuslarından biri olan çatlak sorununa karşı cevap vermeye çalışan İspanya’nın en bilinen markalarından biridir.
   BABE markası çatlak bakım kremine dermoeczanem.com ayrıcalığıyla cazip fiyatlarla online olarak satın alabilirsiniz.

Çatlak Bakım Ürünlerine Geri Dön

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.