Zubio Organik Diş Macunları Hakkında Her Şey

17 Aralık 2020

Ağız ve diş sağlığına önem veren herkesin günde en az iki defa diş macunu kullandığını düşünürsek, diş macunu seçiminde içerik ve kalitesine dikkat etmemizin sağlığımız açısından ne ölçüde kritik bir önem taşıdığını görmek zor değil. Bu sebeple seçilen ürünlerin yalnızca güçlü ve etkili özelliklere sahip olması tek başına yeterli olmayacaktır. Bunun temel nedeni ise birçok ağız bakım ürünün içeriğinde uzun vadede sağlığa kötü etki edebilecek kimyasal maddeler bulunduruyor olmasıdır.

Ağız bakım ürünlerini seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta organik ve doğal ürünlerle hazırlanmış, ağız florasına uygun bakım ürünlerini seçmek olmalıdır. Doğaya ve insana değer veren üretim vizyonunu modern bilim ile buluşturan, Türkiye’nin ilk yerli, organik sertifikalı ve temiz içerikli ağız bakım ürünleri markası Zubio ve ürünlerini detaylı bir şekilde araştırdık.

Marka vizyonunu 3 ana başlıkta özetliyor;
•Organik Sertifikalı
•Temiz ve Faydalı İçerik
•Çevreye Duyarlı Geri Dönüşümü Ambalaj

Alışılagelmiş plastik tüplerin aksine tüm ürünlerinde geri dönüştürülebilir metal ambalaj kullanan Zubio’nun müşterilerine sunduğu organik ve kaliteli diş macunlarını gelin detaylı bir şekilde inceleyelim.

Zubio Prebiyotik Diş Macunu

Probiyotiklerle (%0,01 w/w Lactobacillus aktif bileşeni) zenginleştirilmiş içeriği sayesinde dişleri temizlerken yararlı bakterilerin oluşumunu destekleyerek ağız sağlığını korumaya yardımcı olmak amacıyla geliştirilen bu ürün, Aloe Vera, Nane, Biberiye katkısı ile güçlendirilmiştir. %100 doğal içerikli olan Zubio Prebiyotik Diş Macunu, alkol, tatlandırıcı, sentetik koku, PEG, boyarmadde, koruyucu, formaldehit, florür, GDO içermiyor.

Zubio Diş Eti Bakımı Diş Macunu

Bentonit kil, mür, karanfil, adaçayı, nane, aloe vera ile zenginleştirilmiş güçlü içeriğe sahip bu ürün dişleri temizler.% 100 doğal içerikli olan Zubio Diş Eti Bakımı Diş Macunu, alkol, tatlandırıcı, sentetik koku, PEG, boyarmadde, koruyucu, formaldehit, florür, GDO içermiyor.

Zubio Çocuk Diş Macunu

Mandalina ve portakal doğal yağları ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde dişleri temizlerken, aromalı tadı ve kokusu ile çocukların diş fırçalama alışkanlığı edinmesine yardımcı olmak amacıyla geliştirilen bu ürün nane ve aloe vera katkısı ile de çocuklar için keyifli ve güvenli ağız bakımı sunuyor. % 100 doğal içerikli olan Zubio Çocuk Diş Macunu, alkol, tatlandırıcı, sentetik koku, PEG, boyarmadde, koruyucu, formaldehit, florür, GDO içermiyor.

Zubio markası, ağız bakımı gibi sağlık için kritik önem taşıyan bir konuda etkili, temiz içerikli ve faydalı ağız bakım ürünleri rakiplerinden öne çıkmayı başarıyor. Siz de sağlıklı ve sürdürülebilir ağız bakımı için Zubio ürünlerini tercih edebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.