Yaşlanma Karşıtı Bakımda Öne Çıkan Ürünler

15 Ağustos 2019

Gelen zamanla birlikte ciltte yaşlanma etkileri gözlenmeye başlanır. Bu etkiler, kırışıklık oluşumu, lekeye eğilim, ışıltı eksilmesi gibi durumlar oluşabilir. Bu durumlara karşı mutlaka bir bakım rutinine sahip olmalı ve cildinize dermokozmetik markalar tarafından geliştirilmiş ürünlerle bakım yapmalısınız. Peki, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri nelerdir ve ne işe yararlar?

Yaşlanma Karşıtı Bakım Ürünleri

Yüzyıllardır cildin ve vücudun yaşlanma karşıtı bakım ürünleri bulunmaya çalışılmış ancak hiçbir zaman insanoğlu bu noktada başarılı olamamıştır. Buna nazaran günümüzde geliştirilen birçok ürünle, cildin yaşlanma belirtilerine karşı ürünler geliştirilmeye başlanmıştır.

Geliştirilen tüm ürünler üst düzey ham maddelere sahiptir ve cilde etkili bir şekilde bakım yaparlar. Özellikle kırışıklığa görünümüne karşı geliştirilen bakım ürünleri, kadınların çok tercih ettiği ürünlerin başında gelir.

anti aging krem kullanımı

Anti Aging Kremler

Nemlendirici içerikli geliştirilen bu kremler, genelde kırışıklığa eğilim ya da ışıltı eksilmesi sorunlarına bakım yaparlar. Özellikle hiyalüronik asit içerirler ve cilt için oldukça faydalıdırlar.

Günlük bakım rutininde kullanabileceğiniz Lubex Anti-Age Day Rich, ciltteki zamanın etkilerine karşı bakım yapar.

Gece kullanılmak üzere üretilen anti age kremler ise, cildi gece boyunca bakıma alır ve sabah ışıl ışıl görünen bir cilde ulaştırmayı amaçlar.

Vichy Slow Age Night, yaşlanma karşıtı gece kremidir. Gece boyunca cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Sabah kalktığınızda cildinizin fakını hemen hissedeceksiniz.

Anti Age Cilt Serumları

Anti age cilt serumları, daha çok nemlendirici kremlerden önce cilde kullanılan ürünlerdir. Diğer cilt bakım ürünlerine göre çok daha fazla yüksek konsantrasyona sahiptirler. Nemlendirici kreminizden önce ya da nemlendirici kreminizin içine karıştırarak kullanabilirsiniz. Düzenli ve sürekli kullandığınızda farkını hemen hissedebilirsiniz.

Filorga Lift Designer Ultra Lifting Serum, karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için geliştirilmiştir. Cilde doğal ışıltılı bir görünüm oluşmasına yardımcı olurken aynı zamanda nemlendirir. Yaşlanma karşıtı bakım yapar.

Skinceuticals HA Intensifier Multi Functional Serum, cilde etkili bir şekilde nem ve ışıltılı görünüm oluşmasına yardımcı olur. Ciltte parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

anti age cilt ampulleri

Anti Age Cilt Ampulleri

Anti age cilt ampulleri, yoğun formüllerle geliştirilen cilt bakım ürünleridir. Özellikle yaşlanma karşıtı bakımda oldukça etkilidir. Anti age cilt ampulleri, belli bir süre kullanılması gerekir. Sonrasında ara verip, güzellik uzmanları tarafından tavsiye edilirse kullanmaya devam etmek önemlidir.

Babe Proteoglycan F+F Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım, cilde yaşlanma karşıtı bakım yapar ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

Anti Age Güneş Kremi

Yaşlanma karşıtı bakımda başarılı olmak isterseniz, bu bakımı tüm rutinlerinize yaymanız gerekir. Bu rutinlerden biri hiç şüphesiz güneş bakımıdır. Güneş bakımında kullanacağınız güneş kremini anti age bakım yapabilen ürünlerden seçerek bakımınızı destekleyebilirsiniz.

Solante Immuna SPF 50+ Güneş Losyonu, tüm cilt tiplerine uygundur. İpeksi bir yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Cildi UV ışınlarından korumaya  ve cilde anti aging bakım yapmaya yardımcı olur.

anti age güneş kremleri

Anti Age Maskeler

Anti age maskeler, cilde haftalık uygulanır ve yaşlanma karşıtı bakım yapmaya yardımcı olur. Genel görevleri; cilde nem, ışıltılı bir görünüm ve kırışıklık karşıtı bakım yapmaktır.

Tüm bu ürünler dışında anti age ürünlere ulaşmak isterseniz linki tıklayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.