Yağlı Ciltler İçin La Roche Posay Effaclar

16 Temmuz 2019

Her cildin yapısındaki farklılıklar dolayısıyla ayrı bakımlara ihtiyacı vardır. Yağlı ve karma cilt tipinin de kendine özgü bir bakım ritüeli oluşturması gerekir. Özellikle düzensiz cilt görünümüne karşı bakım için özel ürünlerle yapılması gereken bakım, cildin yağ dengesini ayarlamaya çalışır. La Roche Posay Effaclar serisi, yağlı ve karma cilt tipi için geliştirilmiştir.

La Roche Posay Effaclar Serisi ile Cildinize Kaliteli Bakım Yapın

La Roche Posay, cilt bakımının öncü markalarından biridir. Fransız menşeili bu marka, uzun yıllardır cilt bakımında geliştirdiği formüllerle, geniş bir kitleye hitap eder. Marka, tüm ürünlerinin formülünde kullandığı termal su ile cildi ferahlatmaya yardımcı olur.  Temizleme, tonikle etkili bir şekilde temizleme, nemlendirme, güneşten koruma gibi cilt bakımı aşamaları için gerekli olan tüm ürünler Effaclar serisinde yer alır. Siz de yağlı bir cilde sahipseniz La Roche Posay markasının Effaclar Serisinin ürünleri ile cildinize etkili bir şekilde bakım yapabilirsiniz.

La Roche-Posay Effaclar Jel

Yağlı ve karma cilde sahip yetişkinlerin, en çok cilt temizliğine dikkat etmesi gerekir. Çünkü bu cilt tipinde sebum salgısından dolayı cilt, aşırı yağlı bir görünüme ulaşır. La Roche Posay Effaclar Jel ile yağlı cilt tipi için geliştirilmiş bir cilt temizliği seçeneği sunar. Effaclar Jel, güçlü formülüyle cildi ve gözenekleri etkili bir şekilde temizler. Cildinizde ferah bir hisse kavuşmak isterseniz Effaclar Jel, sitemizde sizleri bekliyor.

La Roche-Posay Effaclar Sıkılaştırıcı- Mikro Soyucu Tonik

Tıpkı düzensiz cilt görünümüne sahip ciltler gibi, gözenek genişlemesi de en çok yağlı cilt tipinde görülür. Cildinizde gözenek genişlemesi sorunuyla karşı karşıyaysanız, yapmanız gereken bu probleme özel bir bakım rutinine sahip olmanız. La Roche Posay Effaclar Sıkılaştırıcı Mikro Soyucu Tonik, ciltteki gözenek genişlemesi sorununa karşı bakım yapar ve cildi etkili bir şekilde temizler. Ekstra güçlendirilmiş formülü ile gözenekleri temizler. Daha sıkı bir gözenek görüntüsü için La Roche-Posay Effaclar Sıkılaştırıcı- Mikro Soyucu Toniği bakım rutininize ekleyebilirsiniz.

La Roche Posay Effaclar Duo

Yağlı ve karma ciltler için özel geliştirilen Effaclar Duo, ciltte istenmeyen ve leke görünümüne karşı bakım yapar. Termal su içeren formülü cildi ferahlatır. Gözenekleri tıkamayan formüle sahiptir. Ciltteki aşırı yağlanma sorununa bakım yapan formülü, sebum miktarını dengelemeye yardımcı olur. Effaclar Jel ile etkili bir temizlik için cildinize uygulayarak farkına şahit olabilirsiniz.

La Roche Posay Effaclar Düzensiz Ciltler için Bakım Tanışma Kiti

La Roche Posay Effaclar Karma ve yağlı ciltler için Bakım Tanışma Kiti, yağlı cilde sahip yetişkinlerin, Effaclar ürünleri ile tanışmaları için özel geliştirilmiştir. Tanışma kitinde; Effaclar Jel ve Effaclar Duo Krem yer almaktadır. Tanışma Kitinde yer alan ürünleri, taşınabilir boylarıyla gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Tek ürün fiyatına iki ürüne birden sahip olacağınız Tanışma Kitini, dermoeczanem.com’dan hemen sipariş verebilirsiniz.

Bu ürünlerin duşunda Effaclar Serisinde; tüm ürünlere ulaşabileceğiniz bakım setleri, bakım kremleri, temizleme jelleri, matlaştırıcı ürünler yer almaktadır. Tüm Effaclar Serisi, size bir tık uzaklığında, dermoeczanem.com’da…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.