we-are-planet-ana-sayfa-28.jpg (160 KB)

Stoklarla sınırlıdır. We Love The Planet  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 02/08/2023 - 30/11/2023 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

We Love The Planet

We Love The Planet

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

We Love The Planet Deodorantları

We love the Planet Deodarantları 2006 yılında, Hollanda’da Eva ve Paul Klomb çifti tarafından kurulmuş çevreci bir deodorant markasıdır. Onu diğer deodorant markaları arasında eşsiz kılan şey ise, şirketin isminden de anlaşıldığı üzere çevreci olmaları ve ürettikleri tüm ürünlerin %100 doğal ürünler olmasıdır. Hatta ürünlerin kabı da tamamen geri dönüştürülebilir bir yapıya sahiptir. Şirket çevreci, hayvanlara ve doğaya saygı duyan bir karaktere sahiptir.

We Love the Planet ürünleri cildi nemlendiren ve dinginleştiren bir yapıya sahiptir. Temel formül Hindistan cevizi yağı, balmumu ve mısır nişastasının özel bir kombinasyonudur. Bu özel formül sayesinde deodorant çık hızlı bir şekilde emilir ve en kısa sürede etkisini korur. Doğal içerikler ferah ve rahatlatıcı bir his oluşturur ve bu durum gün boyu devam eder. Ayrıca We Love The Planet deodorantları anti bakteriyel özellik taşır. Sürüldüğü bölgede bakteriler ürüyemez.

Ürünlerde farklı tüketiciler için farklı seçenekler vardır. Hem kadınlar hem erkekler hem gençler hem de yaşlılar için uygun ürünler vardır. Ürünün doğal içeriklere sahip olması çok geniş bir kitlenin cildi için uyumlu olduğu anlamına gelmektedir. Hassas ciltler, kuru ve yağlı ciltler de ürünü kullanabilir. Veganlar için özel üretilmiş seçeneklerde vardır. Tin Kutu ve Stick olarak üretilmişlerdir.

Ürünler Co2 notr çalışma özelliğine sahip olan modern bir üretim tesisinde üretilmektedir ki bu WLTP’nin üretim süreci boyunca vizyonuna sadık kalmasını sağlamakta önemli bir noktadır.

Hollanda menşeili bütün markalar gibi We love the Planet da ürünlerini hayvanlar üzerinde asla test etmemektedir, bu Hollanda’da yasaktır ve zaten şirketin kültürüne aykırıdır. Tam olarak ‘Cruelty Free’ ürünlerdir.

WLTP ürünleri oldukça basit uygulanabilen ürünlerdir. Stick deodorantlar altından çevrilerek başından yukarı doğru 1cm çıkarılarak cilde sürülür.

Tin deodorantlar ise parmak ucu ile az bir miktar alınır ve koltuk altlarına eşit miktarda yayılır. Cildin bunu emmesi bir iki dakika sürecektir.

We Love To Planet Deodorantları:
• Plastik içermez,
• Tamamen çevre dostudur,
• Alüminyum ve diğer sentetik maddeleri içermez,
• İçerikler tamamen doğaldır,
• Cildi nemlendirir,
• Cilt florasını etkilemez,
• Gözenekleri tıkamaz,
• Yüzde yüz dönüştürülebilir ambalaja sahiptir.
• Natural Cosmetics Standart ve EcoControl Sertifikalı Ürünlerdir.
• Üretim tesisi güneş enerjisi ile çalışır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.