Vaseline

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Vaseline Ürünleri

Vaseline markası, özellikle mevsim değişikliğinde cildin ideal nem seviyesine ulaştırmaya yardımcı markaların başında geliyor. “Kuru cildin eski nemine kavuşmasında etkili olan” iddiasıyla piyasada yer edinen bu ürün 1865 yılında İngiliz Kimyacı Robert August Chesebrough’un nemlendirici jel buluşunun patentini almasıyla ortaya çıkar. O günden bu yana cilde derinlemesine bakım yapar ve kadınların bakım rutinlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Vaseline geliştirilmiş özel formülleri ile cildin ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Cilt tiplerine göre ayrı bakım yapar.

Vaseline İnstive Care Nemlendirici Sprey
En çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Vaseline İnstive Care Nemlendirici Sprey Krem Aloe Ferahlığı, cildi yumuşatmaya yardımcı olurken yapışkanlık hissi bırakmaz.

Vaseline Baby Nemlendirici
Vaseline Baby Nemlendirici Jel ise, cilt ile uyum sağlayarak cildi yumuşak ve pürüssüz hale getirmeyi amaçlar.

Vaseline Original Pure Petroleum
En çok mevsim geçişlerinde etkili olan Vaseline markası, kuru ve nemini kaybetmiş olan cildin canlı ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasında yardımcı olur. Vaseline Original Pure Petroleum, tüm cilt tipleri için kullanımı uygundur. Cildi, mevsim geçişlerine karşı hazırlar.
Vaseline markasının, nemlendirici vücut losyonunu, kakao özlü vücut kremlerini, nemlendirici spreylerini ve birçok ürününü dermoeczanem.com’dan online olarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.