Trim

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Trim Ürünleri

Amerikalı William E. Bassett’in 1947 yılında kurduğu Trim markası, bilinen en eski ve kaliteli tırnak makasını üretmesiyle tanınır. Kurucusunun hayallerinin peşinden gitmesiyle ortaya çıkan marka, döneminde büyük bir etki oluşturur. Çok kullanışlı ve pratik ürünleri ile kullanıcısının kişisel bakımını rahat yapmalarını sağlar. Kolay aparatları, kişisel bakımınızda farkını hissettirir. Zamandan tasarruf yapmanızı sağlayacak pratik ürünleri ile kişisel bakımın anahtarıdır.

Trim Totally Together Mini Manikür Seti
Trim manikür seti olan Trim Totally Together Mini Manikür Setini gittiğiniz her yerde yanınızda götürebilir ve manikürünüzü yapabilirsiniz. Trim manikür seti ile tırnak bakımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Trim Manikür Makası Trim Manikür Makası, pratik bir şekilde manikür yapmanızı sağlar. Tırnaklara zarar vermez ve doğal bir görünüm kazanmasını hedefler.
Manikür makası, çeşitli Trim makasları, manikür-pedikür seti, törpüleri, cımbızları, ponza taşı, Trim tırnak makası gibi kullanışlı Trim ürünlerini dermoeczanem.com ayrıcalığıyla avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.