Teoxane Kampanyası Geçerlilik Süresi: 09/01/2018 - 31/01/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Teoxane Ürünleri

  2003 yılında İsviçre Cenevre’de kurulan TEOXANE Laboratuvarları, yüzde yüz hyaluronik asit içeren, etkin, uzun süre dayanıklı, biyoteknolojik, güvenilir, yüksek hacim ve güçlü lifting kabiliyetinden dolayı yüzü şekillendirmede kullanılan yüksek kalitede doğru ürünleri geliştirmektedir. Etkinliği kanıtlanan Teoxane ürünleri sadece 4 yıl içinde dünyadaki diğer hyaluronik asit bazlı enjekte edilebilir dermal dolgu üreticilerinin arasında en üst sırada yerini almıştır. TEOSYAL dolgu enjeksiyonları 90’dan fazla ülkede dermatologlar, estetik tıp uzmanları ve plastik cerrahi uzmanları tarafından kullanılmaktadır. Bu uzmanlığın ışığı altında Teoxane Labaratuvarları, hyaluronik asit bazlı tamamlayıcı kozmetik ürün serisi de geliştirmiştir.
 Patentli hyaluronik asit içeren teoxane serum, çizgi açmaya yardımcı anti aging bakım kremi teoxane advanced filler ve diğer tüm teoxane ürünlerine sitemizden online olarak uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

SOĞUĞA KARŞI ETKİLİ 10 DUDAK KORUYUCU LİP BALM

Dudaklar yüzümüzün en dikkat çeken bölgesi. Dış faktörlerle direk temas halinde olduğundan özellikle olumsuz hava şartlarından çabuk etkilenip zarar görüyorlar.

BEYAZ DUT KURUSUNUN FAYDALARI

Beyaz dut, tadıyla kokusuyla lezzetiyle insanların en çok sevdiği meyvelerden biri. Ülkemizde bolca yetişen beyaz dut, ilkbahar mevsiminin aranılan meyvesidir.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.