Tatile Özel Pratik Bakım Ürünleri

24 Mayıs 2019
Tatile Özel Pratik Bakım Önerileri

~

Tatile çıkacaksın ancak bakımını ihmal etmek istemiyorsun, ama yanında öyle çantalar dolusu bakım ürünleri götürmek istemiyorsun. Hem pratik olsun, hem birden fazla bölgeye uygulanabilsin hem de çok yer kaplamasın diyorsan, tatilde bakımını kolaylıkla yapabileceğin kullanışlı bakım ürünleri keşfetmelisin. Kat kat nemlendiriciler, yoğun maskeler, yüksek konsantrasyonlu bakım ürünleri, ağır parfümler… Özellikle kadınlar yaz tatillerinde, bu kadar kompleks bakım ürünleriyle uzun uzadıya bakım yapma fikrine pek sıcak bakmıyor. Daha az ürün kullanarak daha verim alacağı minimalist bakım ürünlerini tercih ediyor. Kozmetik markaları, kadınların bu isteğine uygun, konforlu bakım ürünleri geliştiriyor. Biz de kullanıcılarımızın tatilde bakımlarını pratik bir şekilde yapabileceği bakım ürünlerini bir araya getirdik.

Tatile Çıkmadan Mutlaka Okuyun:
Yaza Özel Kullanışlı Makyaj Malzemeleri

Önereceğimiz bu ürünler, hem çok pratik ve konforlu bir kullanıma sahip, hem de birden çok bölgede uygulanabilme özelliği ile çok amaçlı bir bakım için oldukça uygun. Özellikle tatilde bakımını aksatmadan kolaylıkla bakım yapmana yardımcı olacak bu müthiş kullanışlı ürünleri, kesinlikle keşfetmelisin. Bizden söylemesi :)

Avene Thermal Su

Fransa’nın Avene kasabasından çıkarılan Avene Termal Su, cilt için oldukça yararlı ham maddelere sahip. Özellikle epilasyon sonrası, spor sonrası, makyaj temizliği sonrası, tıraş sonrası ve seyahat sonrasında cilde uygulanabilen termal su, vücudun ferahlamasına yardımcı oluyor.
Bu kadar kullanımının yanı sıra tatil için de oldukça konforlu bir uygulama imkânına sahip Avene Termal su, sprey formuyla cilt yüzeyine kolay yayılıyor ve taşınabilir boyuyla hiç yer kaplamıyor. Tatilde Avene termal suyunu;

• Denize ya da havuza girdikten ve vücudunu tuzdan ve klordan temizledikten sonra cildini ferahlatmak ve nemlendirmek için kullanabilirsin.
• Güneşlendikten bir iki saat sonra cildini ferahlatmak için kullanabilirsin.
• Akşam dışarı çıkacaksan, makyaj bazı veya makyaj sabitleyici olarak kullanabilirsin.

Gördüğün gibi tek ürünle birden çok kullanım imkânına sahip olabiliyorsun. E o zaman, hadi hemen sipariş ver. :)

Heliocare Color SPF 50 Compact Light

Makyaj bazı, fondöten, göz altı kapatıcısı, aydınlatıcı, sabitleyici pudra… Bu kadar komplike bir ten makyajı, yaz için pek uygun değil. Çünkü hem cildin nefes almasını engelliyor, hem nemle birleşince yüzü maske yapmış gibi kalın bir görüntüye ulaştırıyor, hem de ağır geliyor.
Yazın ciltte istenmeyen görünümleri kamufle etmek ya da hafifte olsa bir kapatıcı kullanmak isteyen kadınların favorisi compact kapatıcılar oluyor. Bu compact kapatıcılardan biri olan Heliocare Color SPF 50 Compact Light;

• Ciltte istenmeyen görünümleri kapatmaya yardımcı oluyor,
• UV ışınlarına karşı cildi koruyor,
• Ağır his yapmadan cildi pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı oluyor.

Heliocare Color SPF 50 Compact Light’ı indirimli fiyatıtla hemen sepetine ekle!

Toni&Guy Sea Salt Texturising Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey

Akşam dışarı çıkacaksın ama öyle saç şekillendirici makinelerle uğraşmak istemiyorsun. Tam da sana göre, saçlarına doğal bir şekillendirme yapacak ve hiç uğraştırmayacak bir ürün tavsiyemiz var.
Toni&Guy Sea Salt Texturising Deniz Tuzu Şekillendirici Sprey;

• Saçlara doğal bir volüm kazandırıyor,
• Dalgalı ve doğal bir şekil yapma imkânı sunuyor.

Toni&Guy Sea Salt Texturising Deniz Tuzu Şekillendirici Spreye sitemizden hemen ulaşabilirsin.

Nuxe Sun Yaz Seyahat Çantası

Güzellikten aldığı müthiş enerjiyi kullanıcılarına sunan Nuxe, Yaz Seyahat Çantası ile tatilde cilt ve saç bakımını aksatmak istemeyen kadınların yardımına koşuyor.
Çantanın içeriğinde;
• Nuxe Sun Güneş Koruyucu Yüz Kremi,
• Nuxe Sun Güneş Sonrası Şampuan,
• Nuxe Sun Güneş Sonrası Bakım Kremi,
• Nuxe Sun Vücut Spreyi yer alıyor.

Genel etkilerine bakarsak çantada yer alan bakım ürünleri,

• Cilt ve saçtan güneşin kurutucu etkisini azaltmaya,
• Vücudun yorgunluğunu azaltmaya,
• Cildin ve saçın ihtiyacı olan nemi takviye etmeye çalışıyor.

Tek ürün fiyatına birden fazla ürün sahibi olma şansı tanıyan Nuxe ile vücuduna keyifli bir bakım hediye edebilirsin. Nuxe Sun Güneş Koruyucu Yüz Kremi ve tüm Nuxe ürünleri dermoeczanem.com’da sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.