Swisscare Ürünleri

2011 yılından bu yana, dünyanın kırk ülkesinde cildine özen gösteren ve ebediyen genç kalmak isteyen tüm kadın ve erkeklerin beğenisine sunulan dermokozmetik markası SwissCare, 1990 yılında kurulan OTC PHARMA International’ın gözde bir markasıdır.

Yaşımız ilerlediğinde vücudumuzda ve cildimizde gözle görülür bir değişim meydana gelir. SwissCare geliştirilmiş ürün seçenekleri ile yaşlanmaya neden olan etkenlerle savaşır. SwissCare ürünleri cildin görünümünü korumaya yardımcı olur, destekler ve bakım yapar.
SwissCare  yaş ayrımı olmaksızın, cildin daha genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Yenilikçi SwissCare ürünleri, kendini işine adamış uzmanlar tarafından ve en yüksek kalite standartları kullanılarak geliştirilmiştir. SwissCare doğal kaynakları ve ileri teknolojiyi kombine eder. SwissCare ürünleri yaşlanma izlerinin daha belirgin olarak görüldüğü, göz çevresi, dudak çevresi, boyun ve dekolte bölgesinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. SwissCare ürünleri cildinizin sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.