Supra Protein Marine Collagen Toz Takviye Edici Gıda 291,2 gr
Ürün Fiyatı
599,00 TL

Supra Protein Marine Collagen Toz Takviye Edici Gıda 291,2 gr

Barkod:8683555540485 Ürün Kodu : 71755 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Her serviste 10,000 mg kolajen peptidleri içerir.
 • Nötr tat kokuya sahiptir.
 • İlaveşeker, yapay tatlandırıcı, koruyucu içermez.
Ürün Fiyatı
599,00 TL
Havale ile 11,98TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Supra Protein Marine Collagen Toz Takviye Edici Gıda 291,2 gr


  Ürün Markası:
  Supra Protein


  Ürün Boyutu:
  91,2 gr


  Ürün Faydaları:
  • Türkiye'de bir ilk: Doğal ortamında avlanmış (Wild-caught) Kore menşei balık kolajeni, hyaluronik asit ve c vitamini bir arada.
  • Aromasız & tatlandırıcısız toz formunda karşınızda.
  • ✓ Kore menşeili, doğal avlanmış balık kaynaklı TİP 1 kolajen 
  • ✓ Servis başına 10.000 mg kolajen + Hyaluronik Asit & Vitamin C 
  • ✓ Neredeyse tatsız, kokusuz, kolay karışabilir toz form 
  • ✓ İlave şeker, yapay tatlandırıcı, koruyucu yok ✓ Molekül Ağırlığı ≤ 1000 - 2000 Dalton 
  • ✓ 28 günlük kür

  Kullanım Şekli:
  • Marine Collagen günde bir ölçek, aç veya tok karına, günün herhangi bir saatinde kullanılabilir.
  • Bir bardak su içerisinde, sevilen bir sıvı içecekle ya da yemekle karıştırılarak güvenle tüketilebilir.
  • Marine Collagen'in 8 - 12 haftalık kürler halinde kullanılması, sene içerisinde bu kürün 2-3 kez tekrarlanması tavsiye edilir.

  Ürün Bileşimi:
  1 Servis İçin Protein Kaynaklı Doğal Amino Asit Profili
  Alanin 1070mg Lizin* 360mg
  Arjinin  820mg Metiyonin* 120mg
  Aspartik Asit 560nıg Fenilalanin* 190mg
  Glutamik Asit 1000mg Prolın 1230mg
  Glisin 2420mg Serin 330mg
  Histidin* 60mg Treonin* 260mg
  Hidroksiprolin 880mg Tirozin 10mg
  İzolösin' 120nıg Valin* 220mg
  Lösin* 240mg    
  *Esansiyel Amino Asitler

  Etken Madde Günlük aşım dozu miktarı (1ölçek) BRD*
  Kollajrn Prptit (Balık) 10.000 mg  -
  Vitamin C 300 mg %375
  Hyaluronik asi 100 mg *


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.