Stil Sahibi Kadınlara Kaş Bakımı Önerileri

30 Ekim 2019

Stil Sahibi Kadınlara Kaş Bakımı Önerileri

Geçmişten günümüze moda, makyaj trendlerine ek olarak olarak kaş trendleri de eklendi. 1900’lü yıllarda inanılmaz düşük kaşlar nedeniyle hüzünlü bir ifadenin bir trend haline geldiği söyleniyor. 60’larda kalın başlayıp bir anda incelen kaşlar modaymış. 80’lerde özgür bırakılan ve yukarı taranan kaşlar modayken, 90’larda incecik ip gibi kaşlar hayatımızdaydı. Günümüzde ise serbest bırakılan doğal, dağınık ve yukarı taranmış kaşlar moda. Trendlerden öte, doğru kaş modeli, yüzünüze en yakışandır. Burada önemli nokta kendinize yakışan kaşı bulmaya çalışmaktır. Kendinize uygun kaş stilini bulduktan sonra çok fazla değişiklik yapmadan kaşlarınıza bakım yapmalısınız. Çünkü güzel görünen kaşların sırrı bakımda gizlidir.

Kaş Bakımında Minik Püf Noktalar

Yüze yakışan güzel görünen kaşlar, hep dikkat çeker. Kendinize uygun kaş stiline uzman yardımıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun dışında kaş bakımında öneri verecek olursak;

• Kaşlarınızı mutlaka temizleyin. Her kaş rengine göre kaş kitleri, boyası mevcut. Günlük makyajınızda kaşlarınızı boyuyorsanız gün sonu mutlaka kaşlarınızı temizlemelisiniz. Bunun için kaş temizliğine uygun misel suları kolaylıkla tercih edebilirsiniz.
• Kaliteli cımbız kullanın. Kuaföre gitmeye vaktiniz yok ya da tercih etmiyorsunuz. Evde kendi kendinize kaş bakımınızı yapabiliyorsanız ve bu işlemi cımbızla gerçekleştiriyorsanız, cımbızınız mutlaka kaliteli olmalıdır. Cımbız kullanıyorsanız kaşlarınızı küstürmemenin bir diğer yolu sadece fazla yayılmış bölgelerdeki kılları almanızdır.
• Doğru beslenin. Yediğimiz şeyler cildimizi, saçımızı hatta kaşımızın güzelliğini etkiliyor. Çünkü neyi sık tüketiyorsak vücudumuz ona alışabiliyor. Kaş bakımınızı içten desteklemek isterseniz mutlaka bol su ve sağlıklı besinler tüketmelisiniz.
• Kaş bakım yağlarını keşfedin. Cildin, saçların ve bakıma ihtiyacı olduğu kadar kaşların da bakıma ihtiyacı vardır. Kaş bakımınızda yoğun aktif konsantrasyonlu içeriğe sahip kaş bakım yağlarını keşfederek kaşlarınızın güçlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Sitemizde alanında uzman markaların kaş bakım yağları mevcuttur.

Incia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum

Kaşlar, kaşlar, kaşlar… Özellikle görünümü kadınlar için önemli olan kaşlara bakım yapmak şarttır. Incia tarafından geliştirilen kaş ve kirpik serumu günlük bakım için oldukça uygundur. Serum formu sayesinde kaşlarda kolay yayılır. Düzenli ve sürekli kullanıldığında farkı hemen hissedebilirsiniz.

Otacı Kaş ve Kirpik Serumu

İçeriğindeki yoğun aktifler sayesinde bakım yapma noktasında çok başarılıdır. Kaliteli ve güçlü bir kaş bakımı için son derece uygundur. Otacı Kaş ve Kirpik Serumu, kaşları beslemeyi hedefler, nemlendirir ve ışıltı kazandırmayı amaçlar. Günlük kullanıma uygun yapısıyla bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak.

Eeose Forte Kaş ve Kirpik Bakım Serumu

Sakal bakımında öncü Eeose, geliştirdiği kaş ve kirpik serumuyla da kendine özgü bir bakımın mimarıdır. Güçlü görünen kaşlara ulaşmak isterseniz kaş ve kirpik serumu tam size göre. Eeose Forte Kaş ve Kirpik Bakım Serumu, dermoeczanem.com’da…

Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu

Oldukça pratik bir kullanıma sahiptir ve kaşlara güçlü bir görünüm kazandırmayı hedefler. Günlük bakım için uygundur. Kaşları, beslemeyi hedefler, parıltı kazandırmayı amaçlar, güzel bir görünüme ulaştırmayı amaçlar. Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu sitemizde bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.