Soltis Ürünleri Hakkında Her Şey

20 Temmuz 2020

Güneş Uzmanı olarak çıktığı bu yolda birbirinden kaliteli ve organik ürünleri müşterilerinin kullanımına sunan Soltis ile siz de cildinizi zararlı UV ışınlarının etkilerinden korurken güneşin tadını güvenle çıkarabilir ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Soltis’in müşterilerine sunduğu organik ve kaliteli bu ürünleri gelin detaylı bir şekilde inceleyelim.

Soltis Güneş Koruyucu Krem SPF 35+ ve SPF 50+

Soltis Güneş Koruyucu Krem Spf 50+ ve 35+ olmak üzere iki farklı seçenek ile kullanıcılarına sunulan bir üründür. Etkin bir şekilde cildin güneş ışınlarından korunması için geliştirilen özel bir formüle sahip olan güneş kremi hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanım için uygundur. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda cildinizi beslemeye yardımcıdır. Soltis Güneş Koruyucu Krem, etkenliği test edilmiş ve sertifikalandırılmış bir üründür.

Soltis Güneş Koruyucu Krem cildinizi sadece zararlı güneş ışınlarından korumakla kalmaz. Aynı zamanda cildinizde meydana gelen kırışıklıkları ve leke görünümüne karşı da bakım yapar. Üstelik Soltis Güneş Kremi’nin suya dayanıklı bir yapısı vardır. Bu nedenle denize ya da havuza girmeden önce de rahatlıkla kullanabilir ve cildiniz su ile temas ettiğinde dahi güneşin zararlı etkilerinden korunabilirsiniz.

Soltis Nemlendirici Aloe Vera Jel %99

Soltis Nemlendirici Aloe Vera Jel, güneşten sonra cildinizde meydana gelebilecek istenmeyen durumları en aza indirmek için kullanılan bir üründür. Güneşlendikten sonra duş almadan önce cildinize bol miktarda uygulayarak güneşten etkilenen cildinizin ferahlamasına yardımcı olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Soltis Nemlendirici Aloe Vera Jel, saça da uygulanabilmektedir. Bu sayede saçta bulunan çeşitli cilt ihtiyaçlarına karşı da bakım yapmaya yardımcı olur.

Soltis Güneş Sonrası Losyon

Güneş sonrası losyon kullanımı en az güneş koruyucu krem kullanımı kadar önemlidir. Soltis Güneş Sonrası Losyon’un içerisinde bulunan E vitamini ve nar çiçeği, argan, Hindistan cevizi, jojobo gibi yağlar cildinizdeki istenmeyen durumlara karşı bakım yapmaya yardımcı olmaktadır. Bu sayede güneş nedeni ile kuruyan cildiniz losyon sayesinde eski nem oranına kavuşabilmektedir. Siz de cildinizin güneş sonrasında kaybettiği nemi geri kazanabilmesi için Soltis Güneş Sonrası Losyon’u düzenli bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Soltis Dudak Koruyucu Bakım Balmı

Dudak bölgesi insan vücudundaki en hassas bölgeler arasında yer alır. Bu nedenle tüm hassas bölgeler gibi dudakların da yüksek nemlendirici ve mineral içeren ürünler ile korunması gerekmektedir. Dudaklarımız güneşte 10 dakika gibi kısa bir süre kalınsa dahi olumsuz etkilenebilir. Bu nedenle kişilerin güneşlenme sonrasında ciltlerini nemlendirdikleri gibi dudaklarını da nemlendirmeleri gerekir. İşte bu noktada sizler için özel olarak geliştirilen Soltis Koruyucu Dudak Balmı karşınızda! İçeriğinde besleyici ve nemlendirici bileşenler ile dudaklarınızı korumaya yardımcıdır.

Kurumuş dudaklar Soltis Koruyucu Dudak Balmı ile hakettiği bakıma kavuşuyor. Bunun yanı sıra soğuk ya da sıcak havalarda Soltis Koruyucu Dudak Balmı ile etkili bir şekilde dudaklarınıza bakım yapabilirsiniz. Dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde Soltis Koruyucu Dudak Balmı’nı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Neden Soltis’i Tercih Etmelisiniz?

Soltis yukarıda bahsedilen tüm ürünleri organik içerikler ile üretmektedir. Bu nedenle cilde herhangi bir istenmeyen durum oluşturmayan bu ürünler vaad ettiklerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Markanın organik sertifikasına sahip olması Soltis ürünlerinin rakip ürünlerden daha fazla ön plana çıkmasını sağlıyor. Ayrıca tüm ürünler 6 aylık bebekler ve diğer tüm yaş gruplarının kullanımına uygundur. Bu nedenle bebeğiniz ve kendiniz için ayrı ayrı ürünler almanıza gerek kalmadan tek üründe tüm ailenizin cildini koruyabilirsiniz.

Siz de güneşin etkilerinden korunmak için Soltis’in doğal ürünlerini tercih edebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.