Skincode

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2

Skincode Ürünleri

Skincode, dünya çapında tanınan İsviçreli dermatologlar ve içerik uzmanları ile birlikte ortak kuruldu. Skincode’un temel hedefi cilt sağlığına ve güzelliğine özen göstermektir. Çevre kirliliği, UV ışınları gibi dışardan gelen faktörler cildin toleransını etkiler. Bu etkiyi gören Skincode yüksek performansıyla cildi güçlendirmeyi amaçlar.

Skincode Essentials

Skincode Essentials serisi hassas cilt tipi dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilmiş hem kadınlar için hem de erkekler için günlük cilt bakım ihtiyacını karşılayan dermokozmetik cilt bakım koleksiyonudur. Temizleme, nemlendirme gibi cilt bakım rutininin benzersiz parçalarını oluşturur. Birçok soruna çözüm geliştirir. Koleksiyonda yüksek oranda CM - Glucan ile birlikte biyoteknolojik bileşenlerin sofistike karışımını içerir. Cilde birçok faydası bulunan CM – Glucan ekmek mayasından elde edilir. CM – Glucan; cildin sıkılaştırır aynı zamanda cildin parlaklığının artmasına yardımcı olur, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasını destekler. Yaşlanma belirtilerinin daha geç çıkmasını sağlar. Güçlü aktiflere sahip olan Skincode Essential vegan içeriğe sahiptir.

Skincode Essentials Daily Care, cildi beslemek ve korumak için oluşturulan cilt bakım koleksiyonudur. Günlük bakım koleksiyonu cildi güçlendirmeye çalışırken aynı zamanda cildi dış etkenlerden korumaya yardımcı olur. Erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçmeyi hedefler. Cildin doğal pH ve nem seviyesine uygun olarak geliştirilmiştir. Bu seride en çok tercih edilen ürünlerden biri; Skincode Purifying Cleansing Gel, kir ve makyajı cilt yüzeyinden temizler. Köpüren temizleyici formdadır. Normal ve karma ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanıma uygundur. CM – Glucan’in yanında Pro-Vitamin B5, Papatya Özü, anti-inflamatuar Aynısafa Özü ve Isırgan Otu Özü ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Bir diğer çok tercih edilen ürün ise; Skincode All-in-one Cleanser - Micellar Water, kalıntı ve kirleri en aza indirmeye yardımcı olur. Bir sonrası cilt bakım ürününe cildi hazırlar ve bu sayede diğer üründen de maksimum fayda sağlanır. İçeriği demirhindi özü ve aloe vera özü ile zenginleştirilmiştir.

Skincode Essential 24h koleksiyonu yoğun bakıma ihtiyaç duyan ciltlere uygun olarak geliştirilmiştir. Ağda, lazer epilasyon, çok düşük pH değerine sahip peeling uygulamaları veya kimyasal yüz peelingleri işlemlerde cilt zarar görebilir ve yoğun bir bakıma ihtiyaç duyar. 24h Vitalizing Lift Serum-in-Oil, bu seride en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Sichuan Pepper Lifting Complex, jojoba yağı, susam yağı ve E vitamini ile içeriği zenginleştirilmiştir. Omega 3 ve 6 da içeriğindi güçlendiren asitlerdendir. Cilde ışıltı verir ve yumuşaklık sağlar. Skincode 24h Cell Energizer Cream, bir diğer çok tercih edilen ürünler arasındadır. Normal ve kuru cilt tipine sahip olan kişiler için geliştirilmiştir. Nemlendirici ve sıkılaştırıcı özelliği vardır. Kırışıklık görünümünün oluşmasını azaltmayı hedefler. 24h De-Stress Comfort Balm, kuru, çok kuru ciltler kullanımına uygundur. Ciltte yoğun nemlendirme sağlar. Sadece yüz bölgesinde değil, dudak, el, diz ve dirseklerde de kullanılabilir.

Skincode Essentials alpine white, aydınlatıcı etki veren ürünlerden oluşur. Hassas ciltlere özel geliştirilmiştir. Serinin içerisinde ki ürünlerde Niacinamide olarak da bilinen yüksek konsantrasyonlu B3 vitamini ve İsviçre Alp Bitki Kompleksi içerir. Skincode Brightening Day Cream Spf 15, son derece hafif ve ipeksi bir yapıya sahiptir. Sadece güneşin zararlı ışınlarından değil erken yaşlanmaya sebep olacak UVA ışınlarından da cildi korur. Yaşlılıktan dolayı oluşan leke görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Skincode Exlusive

Skincode Exclusive, gelişmiş yüksek performanslı yaşlanma karşıtı bakım yapan bir koleksiyondur. Exclusive serisinde ki ürünler son derece konsantre yaşlanma karşıtı etki sağlayan bir içeriğe sahiptir. İnce çizgi ve kırışıklık görünümün azalmasına yardımcı olur. Yoğun nemlendirme sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.