Seçkin Dermokozmetik Markası

29 Nisan 2019

1997’de kurulan ve 2005 yılında Loreal tarafından satın alınan SkinCeuticals, Amerika’nın bir numaralı cilt bakım markasıdır.

SkinCeuticals, cilt üzerine yapılan araştırmaları ve bilimi dikkate alır. Ürünler, önde gelen cilt bilim insanları, estetik cerrahlar, dermatoloji alanında uzman doktorlar ve dünyadaki en iyi araştırmacılar ile birlikte çalışarak; geliştirilmesinden ve sizlere sunulmasından önce çok miktarda farklı klinik testlerden geçirilir. Her formülasyon size ve cildinize ulaşmadan önce en yüksek kalitede ve saf içerikte oluşturulmuştur. Bu nedenle cildinizde gözle görülen etkiler yaratacağından ve sizlere daha güzel bir cilt sağlayacağından emin olabilirsiniz.

SkinCeuticals nasıl kuruldu ve geliştirildi?

Lider cilt bilimci ve araştırmacı Dr. Sheldon Pinnell tarafından kurulan SkinCeuticals, yenilikçi formülasyonlar ve saf içerik temelleri söz konusu olduğunda her zaman zamanının ilerisinde araştırmalar yapmış ve bu araştırmalar neticesinde yeni bulgular elde etmiştir. Antioksidanların cilt bakımındaki rolüne öncülük eden Dr. Pinnell, doğal antioksidan korumasının 8 kat daha fazlasını sağlayarak, cilde etkili bir şekilde nüfuz eden, saf halde etkinliği kanıtlanmış C Vitamini’nin patentini alan kişidir.  Markanın antioksidan çeşitleri piyasadaki topikal antioksidan cilt bakımı parametrelerine göre altın standarda sahiptir ve bu alanda benzersiz formülasyonları ile sektöre liderlik etmektedir.

SkinCeuticals markasının kuruluş ilkeleri, araştırma ve ürün formülasyonuna olan tutkusu ve bağlılığıdır.

Günümüzde SkinCeuticals markası

SkinCeuticals, araştırma odaklı yaklaşımıyla dünyanın önde gelen aktif cilt bakım markalarından biri olmaya devam etmektedir. Ürünleri, dünyanın dört bir yanındaki önde gelen kozmetik cerrahlar, dermatologlar,  cilt bakım uzmanları ve cilt bilimcileri tarafından kullanılmaktadır.

Etkinlik, fayda ve sonuç odaklı bir marka olan SkinCeuticals, aynı zamanda ünlüler, modeller ve fenomenler arasında bir kült olarak güçlenerek en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Her ürünün kendisi tek başına çok etkili sonuç vermesine rağmen, birbirleriyle sinerjik olarak uyumlu bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmışlardır ve kişiselleştirilmiş bir cilt bakım rutinin bir parçası olarak kullanıldığında çok daha da iyi sonuçlar vermektedir.

Cilt bakımının ‘’Antioksidan Otoritesi’’ olarak bilinen marka, içerisindeki saf ve üstün formülün bütünlüğünü korumak için kullanılan kahverengi şişeli antioksidan seçimi ile ünlüdür. Saf C vitamini içeren bu güçlü serumlar, cildi gözle görülen erken yaşlanma belirtilerine karşı, UVA/UBA ışınlarına karşı, hava kirliliği ve düzensiz cilt görünümüne neden olan genel yaşam tarzı alışkanlıkları ve zararlı çevresel etkenlerden korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda var olan hasarı, ince çizgileri, yaşlanma belirtilerine ve donuk cilt görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı olur.

 

SkinCeuticals ürünleri hayvanlar üzerinde test ediliyor mi?

 SkinCeuticals, bileşenlerinin veya ürünlerinin hiçbirini hayvanlar üzerinde test etmez.

 L'Oréal grubuna ait bir marka olarak, SkinCeuticals hayvanları kullanmadan güvenli araştırma ve test yöntemlerine öncülük etmede kararlıdır. 1979'dan beri, L'Oréal, vitro güvenlik testlerini geliştirmek için, laboratuvarlarda insan derisi modellerini yeniden yapılandırıyor. Hatta L'Oréal, yasal düzenlemelerin yapmasını gerektirmeden 14 yıl önce tüm hayvan deneylerini tamamen durdurdu; bu, diğer markalar değişime katılmadan önce bu konuya kendilerini adadıklarını gösteriyor.

 Kuralın tek istisnası, sağlık yetkililerinin zaman zaman L’Oréal'den bağımsız kendi kendilerine belirli kozmetik ürünler için hayvan testleri yapmaya karar verdikleri Çin'dir. Grup, Çin ile çalışırken alternatif test yöntemlerinin tanınması için kozmetik endüstrisinin ön saflarında yer aldı ve çabaları sayesinde Çin'de şampuan, makyaj ve vücut yıkama gibi üretilen ve satılan bazı ürünler daha fazla hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.