Terlemeye Karşı Deodorant & Roll On Önerileri

27 Şubat 2017

 Terlemenin arttığı sıcak havalarda kötü koku, ıslanmış kıyafet gibi istenmeyen görüntüler sebebiyle terlemek çoğu insanın sosyal yaşantısını olumsuz etkileyen   bir olgudur. Özellikle koltuk altında zamanla oluşan bakterilerin terin kötü kokmasına neden olması kişinin sosyal hayatında ve özel hayatında sıkıntılara neden   olmaktadır. Bu durumda imdadımıza deodorantlar, roll onlar, parfümler devreye girer.
 

 
Sitemizde bulabileceğiniz bazı örnekleri sizler için derledik:

 

  Kiss My Face Active Life Stick Deodorant - Fragrance Free 70gr

  Gün boyu sizi koruyacak doğal içerikli bir deodoranttır...
  Cadı fındığı, aloe vera, greyfurt çekirdeği özü, kekik, yeşil çay, papatya ve şerbetçi otu ile kokuları emer. SLS, gluten, fitalat, yapay renklendirici ve      yapay koku içermez... Vegandır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Yapay parfüm içermez.

 

  Juvena Daily Performance Cream Deodorant 40ml

  Günlük kullanıma uygun hassas ciltlerin kullanımına uygun serinletici deodorant koltuk altınızı ferahlatır.
Etkin bir koruma ve ferahlama sunmaya yardımcı olur. Koltuk altınızın taze, temiz olmasına yardımcı olur ve hoş koku sağlar.

Lavera With Organic Orange-Sea Buckthorn Roll-On Deodorant 50ml

24 Saat koruma
Alkol içermez. Alüminyum tuzlarını içermez. Organik portakal & organik deniz iğdesi, aloe vera yaprağı suyu, gliserin, jojoba tohumu yağı, nergis çiçek özü, rezene, turunç içerir.

 

Druide Floralescent Deodorant 65ml

Cildin pH dengesini koruyan deodorantlar alkolsüz formüle sahip olduklarından koltuk altı bölgesinde kararma yapmamaktadır. Ayrıca kıyafetlerinizde iz bırakmazlar. Deodorantlar hızlı bir biçimde koltuk altlarında oluşan kokuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Uzun süreli etkilidir. Kolayca dönen aplikatör yardımıyla koltuk altlarınıza uygulayın. Tüm gün boyunca ferahlamanıza yardımcı olacaktır.  Alüminyum, Alkol, Glikol, Triclosan içermez
 

Lancome La Rose Deodorant Purete Roll-On 50 ml

LANCOME DEODORANT PURETE LA ROSE DEO ROLL ON içeriğinde 3 gülün armonisi vardır. Rosa Centifolia özü: ferahlatıcı, Rosa Gallica özü: koruyucu, Rosa Canina özü: güçlendirici özelliğiyle beraberinde nemi emen perlit kompleksi bulunur. Çiçeksi gül, meyvemsi amber kokusuyla hoş ve konforlu bir his yaratmaktadır. LANCOME DEODORANT PURETE LA ROSE DEO ROLL ON Cilt bariyerini nemlendirir, korur ve yumuşak bir ten etkisi sağlamaktadır. Terlemeye karşı 48 saat etki göstermektedir.

 

Vichy Stress Resist Terleme Karşıtı Deodorant Yoğun Kontrol 50ml  
72 saat etkinlik sağlar. Aşırı terlemeye ve istenmeyen kokulara karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. Koltuk altlarına, ellere ve ayaklara uygulanabilir. Hızlı kuruyan, ferahlatıcı formüle sahiptir. Hassas ciltler için uygundur. Alkol içermez. Hipoalerjeniktir. Etil alkol içermez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.