Shiseido ile Cildinizde Zamansız Güzelliğe Ulaşın

25 Ekim 2019

Kozmetik sektöründe 100 yılı aşan bir tecrübeye sahip Shiseido markası, cilt, makyaj, saç ve vücut bakım ürünleri geliştirir. Cildi bir bütün olarak ele alan marka, günlük bakım rutini için kaliteli bir zaman oluşturmayı amaçlar. 1897 yılından bu yana kadınların estetik cilt ihtiyaçlarına karşı geliştirilen Shiseido ürünleri de yer almaktadır.

Shiseido Ürünleri Nelerdir?

Shiseido bir Japon markasıdır ve geçmişten günümüze Japon kadınların güzellik sırlarını tüm dünyaya yansıtır. Temiz içeriklerle geliştirilen markanın ürünleri ciltte yüksek performans sergiler. Doğadan aldığı muhteşem enerjiyi, kullanıcılarının ciltlerinde hissetmelerini amaçlar. Cilde yararlı formüllerle geliştirdiği ürünleri ile cilt bakımında kendi tarzını oluşturmuştur. Cildinize özel bir bakım rutini oluşturmak isterseniz Shiseido ürünleri tam size göre. Yenilikçi bir bakış açısıyla tasarlanan bu ürünler, çağın kadınlarına hitap eder ve zamanı kendine uygun hale getirir.

Shiseido; herhangi bir zamana ve çağa adapte edilemez. O zamansız güzelliğin sırrını tüm dünya kadınlarına hediye eder. Geleneksel Japon mutfak kültürü Washoku’dan esinlenerek hazırladığı seri Waso ile ahenk ve ilham dolu bir cilt bakımı sunar.

Shiseido makyaj ürünleri ile kadınların günlük rutininde kullanabileceği çok hoş makyaj malzemeleri geliştirir. Cilt bakım ürünleri ile cildin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı formüller tasarlar. Vücut bakım ürünleri ile vücudun günlük ve haftalık bakımda kolaylıkla kullanabileceği ürünlerini yansıtır. Saç bakım ürünleri ile saçların ihtiyaçlarına bakım yapmaya çalışır.

Shiseido Waso Purifying Peel Off Mask

Soyulabilir formda geliştirilen bu maske, cildi etkili bir şekilde temizlemek ve gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur. Dış faktörlerin etkisini azaltmaya ve cildi tertemiz yapmaya yardımcı olur. Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru hangi cilt tipine sahipseniz ürünü kullanabilirsiniz.

Shiseido Anti Dark Circles Eye Cream

Göz çevresi, ciltte en hassas bölgedir Göz çevresindeki koyu renk görünümü ve kırışıklığa karşı geliştirilen özel formülü ile Shiseido Anti Dark Circles Eye Cream sitemzide sizleri bekliyor. Ürün ayrıca cildi etkili bir şekilde nemlendirir ve göz çevresine aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Serum

Ciltte yaşlanma karşıtı bakım yapan Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Serum yoğun konsantrasyon içerir. Ciltte zamanın etkilerini gözle görülür bir biçimde azaltmaya çalışır. Cildinizde etkili bir nem bakımı içinde oldukça uygundur. Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Serum, dermoeczanem.com’da…

Shiseido Synchro Skin Luminizing Sıvı Fondöten

Cilt istenmeyen görünümleri gizleme noktasında oldukça başarılıdır. Ciltte kolay yayılan formülü ağırlık yapmaz. Cildi nemlendirmeye ve ışıltı kazandırmaya yardımcı olur. Ayrıca cildi içeriğinde yer alan koruma faktörü sayesinde UV ışınlarından korumaya çalışır. Shiseido Synchro Skin Luminizing Sıvı Fondöten dermoeczanem.com’da…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.