SAÇLARINIZ DÖKÜLMESİN

27 Şubat 2017

SAÇLARINIZ DÖKÜLMESİN


Saçlarımız şiirlere, masallara ilham olan, güzelliğin ve çekiciliğimizin bir parçasıdır. Dökülmesi ise saçla karşılaştığımız problemlerden en can sıkanıdır. Kadın, erkek fark etmeksizin morallerin bozulmasına neden olur. Saç dökülmesinin birçok nedeni olabilir. Vitamin eksikliklerinden, yanlış beslenme alışkanlıklarına kadar birçok farkı sebepler dışında stres de saç dökülmesini artıran bir sebep olarak karşımıza çıkabilir. Saç dökülmesine karşıt bakım yapmadan önce beslenmenize dikkat etmelisiniz. Daha sonra saçlarınıza doğru ürünler kullanarak da saç dökülmesinin önüne geçmeye katkı sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki ürünleri sizler için seçtik:
 
Klorane Quinine Kinin İçeren Dökülmeye Karşı Bakım Şampuanı 200ml
Tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişlerdir. Klorane Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı / titiz kural ve normlara göre yetiştirerek hasat edilirler. Kullanılan ekstreler ilaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak elde edilirler. Klorane Kinin içeren bakım şampuanı içeriğindeki B vitamini kompleksleriyle saç yapısının güçlenmesine ve saçın uzamasını hızlandırmaya yardımcı olur. Saçın kolay şekil almasını ve eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur.
 
Kloranın ayrıca seti de mevcut :
Klorane Saç Dökülmesine Karşı Bakım Seti:
Klorane Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu 125ml ve Klorane Kinin ve B Vitaminleri içeren Saç dökülmesine karşı şampuan 100ml içerir.

Erkek tipi saç dökülmelerine örek vermek gerekirse:
Phyto Phytolium4 Choroniz Thinning Hair Treatment 12x3.5ml / 2.si %50 İNDİRİMLİ
İçerdiği Vitamin B5 / B6 / B3 ve diğer etkin içerik sayesinde çevresel etkilerden kaynaklanan saç dökülmesine karşı bakıma yardımcı olur. Var olan saç tellerini kalınlaştırmaya yardımcıdır. Saç telinin tüm dış yüzeyi hacim kazanmasına ve güçlenmesine yardımcı olur.

Sensilis Densage Redensifying Repairing Anti-Fall Hair Lotion 15Ampul x 4ml

İçerdiği Vitamin B5 / B6 / B3 ve diğer etkin içerik sayesinde çevresel etkilerden kaynaklanan saç dökülmesine karşı bakıma yardımcı olur.Var olan saç tellerini kalınlaştırmaya yardımcıdır.
Saç telinin tüm dış yüzeyi hacim kazanmasına ev güçlenmesine yardımcı olur.

Otacı Dökülmeye Karşı Saç Bakım Yağı 150ml

Buğday tohumu, çörek otu, hint, zeytin, heliantus, defne yaprak, ardıç, mersin, biberiye, nane, adaçayı yağları ve E vitamini içeriği ile yıpranmış saçları düzenler, dökülmesine karşı yardımcı olur. Kimyasal ve hayvansal maddeler ile boya, parfüm ve koruyucu madde içermez.Haftada bir kez tüm saç diplerine parmak uçları ile ovularak uygulanır. Saçta en az 1 saat bekletildikten sonra yıkanır.
 
Sitemizdeki saç dökülmesine karşı diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz…
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.