Roc-Ürünleri-Slider--(temizleme-ürünleri).jpg (101 KB)

Stoklarla sınırlıdır. Roc Ürünleri Kampanyası Geçerlilik Süresi: 26/02/2024 - 29/02/2024 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

ROC-slider.jpg (124 KB)

Roc Ürünleri

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Roc Ürünleri

Kurucu Dr. Jean Charles tarafından kurulan ROC, cilt bakım ürünleri geliştirir ve dermokozmetik sektöründe önemli bir yere sahiptir. ROC markası 50 yılı aşkın süredir oluşturduğu tecrübesini ürünleriyle harmanlar. Marka bilgi birikiminin verdiği prestijle cilt bakımında yeni ölçüler belirler. ROC markası, tüm cilt sorunlarına geliştirdiği ürünlerle cevap verir. Marka, 1998 yılında Türkiye dermokozmetik pazarında kendine yer edinir.
Yaşlanma karşıtı anti aging bakım serisiyle gözleri üzerine çeken marka “inovasyon ve öncü” yaklaşım prensibiyle kullanıcılarının güvenlerini kazanmış durumdadır.
Güneş kremleri, leke kremi, el bakım kremleri, tonikleri, makyaj temizleme ürünleri, anti aging bakım kremleri sitemizde yer alan ROC markası ürünleri arasındadır.

Energising Cleansing Mousse
ROC yüz temizleme jeli Energising Cleansing Mousse, cilde arınmışlık hissi kazandırır. Cildi derinlemesine temizler ve gözenekleri rahatlatır. Ferah bir hisse ulaşmak için hemen sipariş verin.

Pro-Define Rich Krem
ROC Pro-Define Rich Krem, anti aging bakım ürünü ince çizgi ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Günlük bakım için uygundur. Cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur.
ROC cilt bakım ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.