Phyto Saç Bakım Ürünleri

Phyto Saç Bakım Ürünleri

Saçlar için kompleks bir bakım imkânı sunan Phyto, geçmişten günümüze yağlı, karma, normal, kuru ve hassas saç tiplerine uygun saç bakım ürünleri geliştiriyor.
Doğal içeriklerden elde edilen ve laboratuvarlarda geliştiren Phyto, sunduğu dermokozmetik öneriler ve geliştirdiği bakım ürünleri ile ışıl ışıl parlayan, sağlıklı görünen saçlara kavuşmayı vadediyor. Etkili bir bakım rutini için Phyto ürünlerini, keşfetmeye ne dersiniz?
Phyto, çok uzun yıllardır saç bakımındaki eşsiz maharetini, kullanıcılarına sunuyor. Markayı ve ürünlerini; kaliteli, kapsamlı, etkili bir saç bakımı için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Phyto, bilimsel araştırmalarla desteklediği ürünlerini, 500 bitkisel özden elde ediyor. Ürünlerin ambalajları geri dönüşüme uygun seçiyor ve ürünler çevresel sürdürebilirliğe dikkat edilerek paketleniyor.
Doğaya saygılı olarak geliştirilen markanın ürünleri, hayvansal içerik barındırmaz. Her aşamasında bağımsız kliniklerce testten geçirilen Phyto ürünlerini, güvenli bir bakım rutini için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Phyto Saç Bakım Ürünleri
Saçlar, eskiden bu yana güzelliğin önemli simgelerinden biridir. Ancak saç yapısı, değişen ihtiyaçlarına göre belli sorunlara ve ayrı saç tiplerine sahiptir. Bakım ürünleri ile uzmanlığını tüm dünyaya ispat eden Phyto, sadece sorunlara ve ihtiyaçlara yönelik ürün gamına sahip değildir. Phyto, saçın estetik problemlerini kamufle etmeye yardımcı saç boyaları da geliştiriyor. Geniş ürün yelpazesiyle marka, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Dökülme Karşıtı Serisi
Genetik, mevsim değişikliği, stres dökülmenin genel nedenleri arasında gösterilebilir. Saça ait her bakımda tecrübesiyle öne çıkan Phyto, saç dökülmesine karşı geliştirdiği ürünlerle kullanıcılarının sorunlarını çözmeye çalışıyor. Ürünleri yüzde doksan doğal olan Phyto ile saçlarınız dökülmesin.
Dermoeczanem.com’da yer alan Phyto, erkek ve kadın tipi saç dökülmesi için ayrı seçenekler barındırıyor. Tam bir dökülmeye karşı bakım için, markanın geliştirilen ürünleri ile saçınızı rahatlıkla yıkayabileceğiniz şampuana, gün içinde kullanabileceğiniz seruma, bakımınızı içten destekleyebileceğiniz takviye edici gıdaya ulaşabilirsiniz. Bir tık uzağınızda…

Phyto Paris Phytologist Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum
Tüm tiplerin kullanabileceği serumu, gün içinde istediğiniz aralıklarda maksimum üç kez uygulayabilirsiniz.

Phyto Phytologist15 Shampoo
Herkesin saçlarını temizlemek için gönül rahatlığı ile kullanabileceği şampuan, dökülme karşıtı etkin bakım yapıyor. Atkuyruğu özü ve kırmızı yosun ekstresi ile yoğunlaştırılmış formülü ile Phyto Phytologist15 Shampoo sitemizde sizleri bekliyor.

Phyto Phytophanere Kapsül
Phyto Phytophanere Kapsül, dökülme karşıtı bakımda çok tercih edilen takviye edici gıdalardan biridir. Saç dökülmesine karşı aşamalı bir bakıma kavuşmak isterseniz, dökülme karşıtı şampuanı ve serumu desteklemek için takviye edici gıdayı kullanabilirsiniz. Dökülme karşıtı birçok Phyto ürünleri, sitemizde yer alıyor.

Günlük Saç Bakım Serisi
Bu seride, gün içinde saç bakımını rahatlıkla yapabilmek için geliştirilen kaliteli ürünler yer alır. Ürünlerini çevresel sürdürebilirliğe saygılı olarak geliştiren marka; günlük bakım serisinde boyalı kuru, dış faktörlerin etkisine maruz kalmış, nemini yitirmiş, kolay şekil almayan saçlar için geliştirdiği ürünleri, kadınların kullanımına sunuyor.

Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray
Boyalı saçlara sahipseniz ve onlara bakım yapmak istiyorsanız Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray sizin için biçilmiş kaftan. İçeriğinde yer alan elma çiçeği ve elma özü ile birlikte saçınıza doğal ışıltı kazandırıyor. Duştan sonra nemini aldığınız saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Phyto 9 Nourishing Day Cream
Nourishing Day Cream, içeriğindeki dokuz bitki ekstresi ile zenginleştirilmiş yapısıyla kullanıcısına nitelikli bir bakım kazandırıyor. Phyto 9 Nourishing Day Creame, dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Phyto Phytobaume Repair Conditioner
Saçınızı temizledikten sonra Phytobaume Repair Conditioner kullanarak onları kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Ürün, içeriğindeki yararlı bileşenler sayesinde beslemeye de yardımcı oluyor.

Phyto Phytokeratine Isıya Karşı Koruyucu Sprey
Phytokeratine Isıya Karşı Koruyucu Sprey Isıl işlemlerden dolayı zarar görmüş saç tellerine bakım yapıyor. Şekillendirici kullanmadan önce saçlarınıza canlılık kazandırmak ve ihtiyacı olan nemi takviye edebilmek için kullanabilirsiniz.

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream
Dış etkenlere maruz kalmış ya da nemini kaybetmiş kuru saçlara tam bir komplekstir. Saçlara fön ya da şekil vermeden önce rahatlıkla kullanılabilir.

Şekillendiriciler
Marka, Şekillendiriciler serisiyle kabaran, şekillenmeyen saçların kolaylıkla şekil almasına, taranmasına ve yoğunluk kazanmasına yardımcı olur.

Phyto Phytodefrisant Elektriklenen Saçlar İçin Balm
Permalı ya da kıvırcık saçlara mı sahipsiniz? O zaman Phytodefrisant Balm tam size göre. Ürün;
• Saç tellerini yatıştırıyor,
• Derinlemesine nemlendiriyor,
• Rahatlıkla şekil vermenize yardımcı oluyor.
Phytodefrisant Elektriklenen Saçlar İçin Balm dermoeczanem.com’da…

Phytovolume Actif Spray
Sprey formuyla çok kullanışlı olan Phytovolume Actif Sprayle, hacimli saçlara sahip olabilirsiniz. Phytovolume Actif Spraye dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Derinlemesine Bakım Serisi
Saçlarınız zamanla doğal ışıltısını yitirdi mi? Aynaya baktığınızda cansız görünen saçlarınız moralinizi mi bozuyor? Zamanında çok müdahale ettiğiniz için eski gücünü mü kaybetti? Derinlemesine Bakım Serisi ürünleri, aktif konsantrelerle donatılmış formülleri içeriyor.
Novathrix Fortifying Energizing Shampoo, tüm saç tipleri için geliştirilmiştir. Ahenkle dans eden saçlara kavuşmak için bir tık ötenizde…
Serinin favori ürünlerinden Gloss Saç Rengini Belirginleştiren Bitkisel Bakım Koper, kapsamlı bir şekilde bakım yapıyor ve saç rengini belirginleştirmeye yardımcı oluyor.

Phytodensia Serum
Phyto saç bakım ürünlerinden biri olan Phytodensia Serum sayesinde, kazanacağınız ışıltı ile tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla sitemizde yer alan serumu, sitemizden hemen satın alabilirsiniz.
Tüm saç tipleri için enerji şampuanı, cansız görünüm için maske, incelmiş saçlar için serum, kuru saçlar için nemlendirici maske, enerji ve nem veren yağ, bakım maskesi, kuru saçları nemlendiren bakım maskesi, yıpranan saçlara bakım parlaklık kazandıran maske, boya sonrası bakım ürünü gibi ürün çeşitleriyle Derinlemesine bakım serisi dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Şampuanlar Serisi
Şampuanlar, en çok kullanılan saç bakımı ürünleridir. Her saç tipi, her saç sorunlarına özel geliştirilmiş Phyto şampuanı sitemizde mevcuttur. Bu şampuanlar;
• Her saç ihtiyacını gidermeye çalışıyor.
• Karma, yağlı, kuru, normal, hassas saç tipleri için farklı seçenekler barındırıyor.
• Saçları derinlemesine temizliyor.
• Derinlemesine temizlerken sorunlarına karşı bakım yapıyor ve parlaklık kazandırmayı hedefliyor.

Phytosquam Anti Dandruff Insentive Shampoo
Sık görülen kepek problemine karşı çok etkilidir. Masaj yaparak uygularsanız saç diplerinizi rahatlatabilirsiniz.

Phytocedrat Shampoo Yağlı Saç Derisi için Şampuan
Phytocedrat Shampoo Yağlı Saç Derisi için Şampuan, sebumdan kaynaklı saç derisindeki aşırı yağlanmanın önüne geçmeye çalışıyor. Dolgunluk kazandırmaya yardımcı formülü ile Phytocedrat Shampoo Yağlı Saç Derisi için Şampuan, dermoeczanem.com’da kullanıcılarını bekliyor.

Phyto Phytoplage Shampooing Rehydratant
Güneşin zararlı ışınları dolayısıyla nemini kaybetmiş saçlar için etkili bir şampuandır. Güneş, deniz, havuz sonrasında rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
Enerji veren, canlandırıcı, güneş sonrası, incelmiş, dökülme karşıtı, kuru saçlar için yoğun besleyici, kuru saçlar için özel nemlendirici, saçlara hafiflik kazandıran-ağırlık yapmayan, sık yıkamaya uygun, kepeğe karşı etkili, yağlıya dönük saçlar için özel geliştirilmiş seçenekleri ile tüm Phyto şampuanları sitemizde yer alıyor. Phyto şampuanlarının fiyatları, etkisine, kalitesine ve kapasitesine rağmen son derece ulaşılabilirdir.

Saç Boyaları
Phyto saç boyaları, geniş ürün gamıyla ve bol çeşitli renk skalasıyla birbirinden güzel renklere ev sahipliği yapıypr.
Kapuçino kestane, dore açık kestane, açık kestane, çikolata kestane, çikolata kahve, kestane, kızıl sarı, dore sarı ile birlikte saçlarınızda doğal bir esinti yakalayabilirsiniz.
Phyto boyaları;
• Doğal maddelerden elde ediliyor.
• İstediğiniz rengin pigmentini yüksek performans göstererek saçınıza yüklüyor.
• Saçlarınızı beslemeye yarımcı olur, ideal bir şekilde nemlendiriyor.

Phyto Color 7D Saç Boyası
Saçlarınızda dore sarının eşsiz ışıltısını yakalamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Phyto Color 4D Saç Boyası
Phyto, açık kestanenin tatlı tınısını saçlarınıza yansıtır. Ürün, bir tık uzağınızda…

Phyto Saç Bakım Ürünlerinin Çeşitleri
Özellikle saç dökülmesine karşı geliştirdiği bakım ürünleri ile dikkatler üzerinde toplayan Phyto, sadece ciddi saç sorunlarına değil, günlük saç bakımı için geliştirdiği etkili ürünler ile genel saç ihtiyaçlarına karşı çözüm bulmayı hedefliyor. Phyto saç bakım ürünlerinin çeşitleri;
• Birbirinden güzel renklere sahip saç boyaları,
• Saç dökülmesine karşı geliştirdiği bakım serumları,
• Her saç sorununa farklı geliştirilen saç spreyleri,
• Saçları rahat bir şekilde taranmasına yardımcı saç kremleri,
• Çok yıpranmış saçlar için saç ürünleri,
• Güneş sonrası bakım şampuanları,
• Boyalı ve işlem görmüş saçlara özel geliştirilen bakım ürünleri,
• Tüm saç tipleri için özel şampuanlar,
• Maskeler gibi geniş ürün gamına sahiptir.

Tüm Phyto ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

Phyto Kampanya

Phyto  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 05/09/2019 - 15/09/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

phytokeratine-spray-ana.jpg (109 KB)

Phyto  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 24/07/2019 - 30/09/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Toplam 108 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Phyto şampuanlar, bakım ürünleri ve Phyto saç boyaları hakkında bilgi 

Phyto Saç Bakım ürünleri Ales Group Paris firmasının saç bakım markası. Markanın kurucusu ise Patrick Ales. Dünya çapında Lierac markası ve Phyto Saç bakım ürünleri markaları ünlü olan Ales Group uzun süredir ülkemizde de kendi şirketi ile faaliyet sürdürmekte.  Phyto saç bakım ürünleri ve  Phyto şampuanlar, saç dökülmesi probleminden, kepek sorununa, nemsiz ve yıpranmış saçların onarımından, saç derisinin düzenlenmesine kadar bir çok alanda çözümler sunuyor. Bunun yanında Phyto saç boyaları da doğal içerikleri ve harika renkleri ile yıllardır beğeni ile kullanılıyor.  Phyto markası bitkisel içerikleri saç bakımının hizmetine sunmuş doğa dostu bir marka. Saç bakım serisinde, Phyto şampuanlar, Phyto serumlar, saç bakım yağları, maskeler losyonlar gibi bir çok ürünler mevcut. Phyto doğal bakım ürünlerini tercih edenler için bitki kökenli içerikleri ile oldukça popüler ve çok beğenilen bir marka olarak göze çarpıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.