sadsad x
asdasd
PHYTO SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

 Güzel ve sağlıklı görünmek için saçınızın doğadan ilham alan bilime ihtiyacı vardır. 50 yıldır bitkilerin özelliklerini araştıran PHYTO, saçınızı güzelleştirmek için en yeni araştırma sonuçlarının nasıl kullanılması gerektiği konusunda uzmanlaşmıştır.

Günümüzde Phyto ürün serisinin tamamında yaklaşık 500 aktif bileşen kullanılmaktadır. Farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen bu bileşenler, günlük saç bakımından ince ve zayıf saçlara ya da kepeğe kadar tüm sorunlar için özel bir çözüm sunmaktadır. Sonuçlar, klinik deneylerle ve tüm dünyadaki PHYTO tüketicilerinin ilettikleri tecrübelerle kanıtlanmıştır.
 Bir ürünün saçınıza gerektiği gibi etki etmesi için yüksek oranda bitkisel aktif bileşen konsantrasyonu içermesi gerekmektedir. PHYTO,
saçınıza faydalı olacak bitkisel gücü en iyi şekilde sunmayı garanti eden bir saç bakım markasıdır.
 Phyto’nun şampuan, saç bakım ürünleri ve saç boyalarına sitemizden online olarak uygun fiyatlarla ulaşabilir, avantajlı setlerinden yararlanabilirsiniz
 PHYTO SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİNE sonradan koku veren hiç bir parfüm eklenmez. Ürünlerin kokusu içeriğindeki bitkisel içeriğin doğal kokusudur. Bu koku bazı kullanıcılar tarafından beğenilmeyebilir.

Phyto Saç Bakım ürünleri Ales Group Paris firmasının saç bakım markası. Markanın kurucusu ise Patrick Ales. Dünya çapında Lierac markası ve Phyto Saç bakım ürünleri markaları ünlü olan Ales Group uzun süredir ülkemizde de kendi şirketi ile faaliyet sürdürmekte.  Phyto saç bakım ürünleri ve  Phyto Şampuanlar, saç dökülmesi probleminden, kepek sorununa, nemsiz ve yıpranmış saçların onarımından, saç derisinin düzenlenmesine kadar bir çok alanda çözümler sunuyor. Bunun yanında Phyto saç boyaları da doğal içerikleri ve harika renkleri ile yıllardır beğeni ile kullanılıyor.  Phyto markası bitkisel içerikleri saç bakımının hizmetine sunmuş doğa dostu bir marka. Saç bakım serisinde, Phyto Şampuanlar, Phyto serumlar, saç bakım yağları, maskeler losyonlar gibi bir çok ürünler mevcut. Phyto Doğal bakım ürünlerini tercih edenler için bitki kökenli içerikleri ile oldukça popüler ve çok beğenilen bir marka olarak göze çarpıyor.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 93 ürün görüntüleniyor.
1 2

Phyto şampuanlar, bakım ürünleri ve Phyto saç boyaları hakkında bilgi 

Phyto Saç Bakım ürünleri Ales Group Paris firmasının saç bakım markası. Markanın kurucusu ise Patrick Ales. Dünya çapında Lierac markası ve Phyto Saç bakım ürünleri markaları ünlü olan Ales Group uzun süredir ülkemizde de kendi şirketi ile faaliyet sürdürmekte.  Phyto saç bakım ürünleri ve  Phyto şampuanlar, saç dökülmesi probleminden, kepek sorununa, nemsiz ve yıpranmış saçların onarımından, saç derisinin düzenlenmesine kadar bir çok alanda çözümler sunuyor. Bunun yanında Phyto saç boyaları da doğal içerikleri ve harika renkleri ile yıllardır beğeni ile kullanılıyor.  Phyto markası bitkisel içerikleri saç bakımının hizmetine sunmuş doğa dostu bir marka. Saç bakım serisinde, Phyto şampuanlar, Phyto serumlar, saç bakım yağları, maskeler losyonlar gibi bir çok ürünler mevcut. Phyto doğal bakım ürünlerini tercih edenler için bitki kökenli içerikleri ile oldukça popüler ve çok beğenilen bir marka olarak göze çarpıyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.