Phyto Saç Bakım Ürünleri

Phyto Saç Bakım Ürünleri

   PHYTO markası, “Bitkilerden güç alan saç bakım öncüsü” iddiasıyla kullanıcılarına hizmet etmekte. 7’den 70’e insanların birçoğu saç dökülmesine karşı mücadele ediyor. Özellikle PHYTO şampuanları, kimyasal maddelerden arındırılarak saç dökülmesine karşı etkili bir çözüm bulmaya çalışmakta. Özünü doğaya saygı prensibine dayandıran PHYTO boyası ise, saç derisini yormadan kolay ve keyifli bir uygulama sunar.
   PHYTO RE30 Anti-Grey Hair Treatment Sprey ise, beyaz saçları doğal rengine kavuşturmaya yardımcı olur. Mor lale özleri ile geliştirilen formülü ile PHYTO saç spreyi, saçlara güç ve esneklik kazandırmayı hedefler. Kuru ve nemli saçlara günde sekiz sprey uygulanması önerilir.
   Renk sabitleyici saç bakım kremi, dökülme karşıtı saç şampuanı, saç bakım seti, saç bakım serumları ve saç için özel üretilen takviye edici gıdası ve birçok kampanyalı PHYTO markası ürünlerini dermoeczanem.com aracılığıyla avantajlı fiyatlarla online olarak satın alabilirsiniz.

Phyto kampanyası

Phyto Kampanyası Geçerlilik Süresi: 19/02/2019 - 31/03/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3
Toplam 93 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Phyto şampuanlar, bakım ürünleri ve Phyto saç boyaları hakkında bilgi 

Phyto Saç Bakım ürünleri Ales Group Paris firmasının saç bakım markası. Markanın kurucusu ise Patrick Ales. Dünya çapında Lierac markası ve Phyto Saç bakım ürünleri markaları ünlü olan Ales Group uzun süredir ülkemizde de kendi şirketi ile faaliyet sürdürmekte.  Phyto saç bakım ürünleri ve  Phyto şampuanlar, saç dökülmesi probleminden, kepek sorununa, nemsiz ve yıpranmış saçların onarımından, saç derisinin düzenlenmesine kadar bir çok alanda çözümler sunuyor. Bunun yanında Phyto saç boyaları da doğal içerikleri ve harika renkleri ile yıllardır beğeni ile kullanılıyor.  Phyto markası bitkisel içerikleri saç bakımının hizmetine sunmuş doğa dostu bir marka. Saç bakım serisinde, Phyto şampuanlar, Phyto serumlar, saç bakım yağları, maskeler losyonlar gibi bir çok ürünler mevcut. Phyto doğal bakım ürünlerini tercih edenler için bitki kökenli içerikleri ile oldukça popüler ve çok beğenilen bir marka olarak göze çarpıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.