Pharmaton RLX Takviye Edici Gıda 30 Çift Kaplı Film Tablet
Piyasa Fiyatı
384,00 TL
Satış Fiyatı
345,60 TL

Pharmaton RLX Takviye Edici Gıda 30 Çift Kaplı Film Tablet

Barkod:8683060090208 Ürün Kodu : 75194 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Pharmaton RLX Tablet Magnezyum, Rodiola Ekstresi ve Yeşil Çay Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda 30 çift kaplı film tablet
Satış Fiyatı
345,60 TL
Havale ile 6,91TL daha az ödeyin.
Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş. Esentepe Mah.
Büyükdere Cad. No:193/16 Şişli - İstanbul
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Pharmaton RLX Takviye Edici Gıda 30 Çift Kaplı Film Tablet


  Ürün Markası:
  Pharmaton


  Ürün Boyutu:
  30 Çift Kaplı Film Tablet


  Özet Bilgi:
  Magnezyum, rodiola ekstresi ve yeşil çay ekstresi içeren takviye edici gıda


  Ürün Bilgileri:
  • Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.
  • Bitkisel katman: Rodiola ekstresi ve yeşil çay ekstresi
  • Vitamin ve Mineral katman: Magnezyum ve vitamin B6, folik asit ve vitamin B12 Pharmaton
  • RLX: iki katmandan oluşan çift kaplı film tablettir.

  Kullanım Şekli:
  • Yetişkinler tarafından günde 1 adet çift kaplı film tablet tüketilmesi tavsiye edilir.
  • Tercihen gıdalarla birlikte alınmalıdır.
   
  Uyarılar:
  • Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
  • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
  • Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
  • 25°C'nin altında oda sıcaklığında kuru bir yerde ışıktan maruz bırakmadan saklayınız.
   
  Ürün Bileşimi:
  Magnezyum oksit, Rodiola ekstresi, Hacim arttiricı [Mikrokristalin selüloz (E 460i)], Yeşil çay ekstresi, Hacim Arttirici [Hidroksipropil metil selüloz (E 464)]. Nutrafinish *69F210007 [Parlaticı (Polivinil alkol (E 1203), Polietilen glikol (E 1521), Talk (E 553b)), Renklendirici (Kalsiyum karbonat (E 170)), Renk verici (Aspir), Renklendirici (Klorofillerin ve klorofilinlerin bakir kompleksleri (E 141))], Stabilizör [Capraz bağlı sodyum karboksi metil selüloz (E 468)]. Topaklanmayı önleyici [Yağ asitlerinin magnezyum tuzları (E 470b)], Piridoksin hidroklorür (Vitamin B6), Pteroilmonoglutamik asit (Folik asit), Asit düzenleyici [Trisodyum sitrat (E 331 (ii), Sitrik asit (E 330)], Siyanokolobamin (Vitamin B12). "Formülasyonda kaplama maddesi olarak kullanılan bileşenin ticari markasıdır.


  Beslenme Referans Değeri:
   
  Etken Madde Miktar (1tablet) BRD
  Magnezyum 150 mg %40
  Rodiola ekstresi
  (11,1mg Rosavin içerir.)
  222 mg -
  Yeşil çay ekstresi
  (50 mg L-teanin içerir.)
  125 mg -
  Vitamin B6 0,7 mg %50
  Folit asit 100 ug %50
  Vitamin B12 1,25 ug %50

   

   

   

   

   

  ** BRD: Beslenme Referans Değeri

  - : Beslenme Referans Değeri yoktur.

   

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.