Palmers Kampanyası Geçerlilik Süresi: 09/11/2018 - 31/12/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Palmers Ürünleri

1971’de bir aile şirketi olarak ABD’de kurulan ET Browne İlaç Firması, kakao yağı formüllü Palmer’s markasını oluşturarak dünyaya tanıtmıştır. Özellikle hamilelere özel ürünleri ile dikkat çeken marka Shea yağı, zeytinyağı, hindistan cevizi yağı formüllü serileri ile de başarı elde etmiştir.
Cilt, saç, vücut bakımı serileri ile
geniş ürün yelpazesine sahip Palmer’s markasının En bilinen ürünleri çatlak bakım kremi ve  tüm yüz ve vücut için geliştirilmiş cilt bakım yağıdır. Hindistan cevizi içerikli bu ürünler müthiş kokusu ve kıvamıyla cildi yumuşatıp nemlendiriyor.
Uygun fiyat ve kaliteli ürünleri ile kullanım keyfi yaşayacağınız Palmer’s ürünlerine sitemizden online sahip olabilir kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3
Toplam 153 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

KUSURSUZ DUDAK MAKYAJININ İPUÇLARI

Bilim insanlarının açıklamalarına göre dudak şekillerinden karakter analizi yapılabilir. Dolgun dudaklı insanların vicdanlı, sıradan dudaklı insanların dengeli olduğu, ince dudaklı insanların yalnızlığı sevdiği gibi.

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.