Otacı Cilt Bakım Ürünleri

Otacı Cilt Bakım Ürünleri

1955’ten bu yana geliştirilen Otacı markası cilt bakım ürünleri derinlemesine bir cilt bakımı için son derece uygundur. Her cilt tipine ayrı ürünler geliştiren markanın en önemli hedefi cilt sorunlarını çözmeye çalışmaktır.

Cildin günlük ve haftalık olarak bakıma ihtiyacı vardır. Cildi temizlemek, nemlendirmek ve haftalık bakımda maske yapmak gibi… Cildin normal fonksiyonuna devam edebilmesi için bu aşamaların eksiksiz yapılması gerekir. Otacı cilt bakım ürünleri, akneye eğilim gösterme, T bölgesinde yapay parlama, kuruluk, gözenek genişlemesi gibi cilt sorunlarına bakım yapar. Kuru, karma, yağlı, hassas, normal cilt tiplerinin ihtiyacını gidermeye çalışır.

Alanında uzman markalar, geliştirdikleri ürünleri tek bir amaç için üretmezler. Çünkü tek bir üründen birden fazla cevap almak kullanıcı ilgisini artıran özelliklerdendir. Otacı geliştirdiği tüm ürünleri birden fazla verim alma üzerine odaklamıştır. Laboratuvarlarda uzman kadrosuyla geliştirilen bu ürünler bitkisel ya da doğal kaynaklardan özenle seçilir ve kaliteli bir üretim sonucu piyasaya sürülür. Üretiminden piyasaya sürülüşüne kadar kontrole tabi tutulur. Son teknoloji yardımıyla, yenilikçi bakış açısıyla tasarlanır ve kullanıcısının ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Kullanıcısının hayat tarzına rahatlıkla adapte edebileceği ürünler geliştirmek markanın prensibi haine dönüşmüştür. Ulaşılabilir fiyatlara sahip Otacı ürünleri, derinlemesine bir cilt bakımı için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Gül yüzü spreyi, aloe vera krem, makyaj temizleme suyu, dudak nemlendiren koruyucu, yüz temizleme köpüğü, gül suyu, kaş ve kirpik serumu, yüz ve boyun kremi, güllü su, kükürtlü sabun gibi birçok Otacı ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

Otacı Gül Kürü Makyaj Temizleme Suyu: Makyaj temizliğinde çok başarılı bu ürün, cildi ferahlatmaya da yardımcı olur. Cildi arındırmaya, temizlemeye yardımcıdır. Gözenekleri arındırır ve tüm cilt tipleri için uygundur. Günlük makyaj temizliğinde rahatlıkla kullanabilir ve cildinize derinlemesine bakım yapabilirsiniz.

Otacı Kaş ve Kirpik Serumu: Kaş ve kirpikler için özel geliştirilmiş bu ürün, bölgenin günlük bakımını yapar ve güçlendirmeye çalışır. Otacı Kaş ve Kirpik Serumu, tüm cilt tipleri için uygundur, kaşları parlatmaya ve beslemeye çalışır.

Otacı Cilt Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.