Nuxe İle Cildinizde Fransız Güzelliğine Şahit Olun

20 Eylül 2019

Cildinizde Fransız etkisine şahit olmak ister misiniz? Ya da özenle geliştirilmiş formüllerle kaliteli bir cilt bakımına sahip olma fikri çok güzel değil mi? 30 yıllık tecrübesiyle yıllara meydan okuyan Nuxe markası ve kaliteli formülleri kadınların güzellik rutinlerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Cildi yakından tanıyan ve sorunlarına genel bir çözüm bulmaya odaklanan Nuxe ile cildinize hak ettiği değeri sunun.

Kaliteli Formüllerle Nuxe

Kaliteli bir cilt bakımı denilince ilk akla gelen markalardan biridir Nuxe. Özenle seçilen formülleri, cilt tiplerine uygun seçilen içerikleri ile ve yoğun araştırmalarla desteklenerek üretilen ürünleri… Asil Fransız kadınlarının güzelliğini cildinde görmek isteyen kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği Nuxe ürünleri, kullanıcılarına detaylı bir cilt bakımı imkânı sunmaktadır. Kadınlara ve erkeklere özel formüller sunan markanın ürünlerinin cildinizdeki yolculuğuna bayılacaksınız.

Her cilt tipine özel geliştirilen formülleri ile cildinize yararlı bir bakım yapmak isterseniz Nuxe ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

Creme Prodigieuse Boost; cildin daha güzel ve canlı bir görünüme ulaşmasına yardımcı olur.
Creme Fraiche De Beaute 48h; cildin nem seviyesini yükseltmeye çalışır.
Huile Prodigieuse; dermokozmetik alanının popüler ürünü kuru yağları içerir.
Güneş bakım; cildi UV ışınlarından korumaya çalışır.
Erkek bakım; erkek cildinin sorunlarını çözmeye çalışır.
Merveillance; 35 yaş üstü için çok özel bir bakım sunar.
Nuxuriance Gold; kuru ciltlere özel bakım imkânı geliştirmiştir.
Nuxuriance; genel yaşlanma karşıtı bakım için geliştirilmiştir.
Reve De Miel; cilde yararlı bakım yapmaya çalışır.
Expert Anti Taches; genel lekeye eğilim sorununa karşı bakım yapar.
Temizleyiciler; cildi derinlemesine temizleyen ürünler yer alır.
Vücut bakımı; özel formüllü ürünleriyle cilde kaliteli bakım yapar.
Aquabella Serisi; beyaz nilüferle geliştirilen özel formülü cilde yumuşatıcı bakım yapar.
Nuxellence; anti aging bakım için özel geliştirilmiştir.
Parfümler; cilde hoş bir aroma kazandıran kokuları içerir.

Bu serilerin yer aldığı tüm Nuxe ürünleri avantajlı fiyatlarla sitemizde sizleri bekliyor.

Nuxe Merveillance Expert Lift and Firm Cream

Normal cilt tiplerine uygun geliştirilen Nuxe Merveillance Expert Lift and Firm Cream, cildi derinlemesine nemlendirir. Cildin güzel bir görünüme ulaşmasına yardımcı olur. Cildin yaşlanma etkilerini azaltmaya çalışır. Nuxe Merveillance Expert Lift and Firm Cream, sitemizde sizleri bekliyor.

Nuxe Crème Prodigieuse Boost

Makyaj bazı olarak kullanabilen formülü, cildi derinlemesine nemlendirir. Cildin günlük bakımını yapar ve pürüzsüz bir görünüme ulaştırır. Ayrıca yaşlanma karşıtı bakım için de son derece uygundur. Nuxe Crème Prodigieuse Boost, sitemizde sizleri bekliyor.

Nuxe Aquabella Beauty Revealing Moisturising Emulsion

Karma ciltler için özel geliştirilmiştir. Cildin nemlendirirken, matlaştırmaya yardımcı olur. Doğal parlaklık kazandırmaya yardımcı yapısı ciltte kolay yayılır. Nuxe Aquabella Beauty Revealing Moisturising Emulsion sitemizde sizleri bekliyor.

Nuxe Sun Eau Delicieuse Parfumante

Nuxe tarafından geliştirilen bu vücut spreyi, cilde hoş bir aroma kazandırır. Günlük kullanım için son derece uygundur. Cildinizde her zaman yaz esintisine kavuşmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz her ortama girmeden önce rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Nuxe Insta-Masque Maske

Hassas ciltler için özel geliştirilmiştir. Cildin hassasiyetine özel bakım yapar. İçerdiği peeling tozu sayesinde cilde ışıltı kazandırmaya da çalışır. Haftalık kullanımda farkını hemen hissedebilirsiniz. Nuxe Insta-Masque Maske, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.