Medikal Ürünler

Medikal Ürünler

   Teknolojinin hayatımıza girmesi ve hızlı gelişmesiyle her alanda olduğu gibi, medikal ürünler çeşitlilik göstermeye başlamıştır. Medikal ürünlerin kullanımı hem pratik, hem rahatlık açısından insanlara yardımcı olur.
   Medikal ürün denilince akla hep aletler gelir. Oysa adını dahi bilinmeyen ancak hayatı kolaylaştıran bir sürü ürün sayılabilir.
   Homemade Aromaterapi Sırt Masaj Yastığı, sırtınızı dinlendirip rahatlatması için % 100 koton kumaştan özel olarak hazırlanmış.
   Brita Marella Akıllı Sürahi 3.5Litre + Akıllı Sürahi Filtre Kartuşu Set, yumuşak ve lezzetli içme suyu oluşturur.
   Moos İpli Silikon Kulak Tıkacı, suyun kulağa girmesini önleyen yumuşak, silikonlu kulak koruyucudur.
   Sitemizde; kulak tıkaçları, akıllı sürahiler, bebek odası termometresi, masaj yastıkları medikal ürünler arasında yer almakta.
   Çok çeşitli medikal ürünlere dermoeczanem.com ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.