Medikal Ürünler

Medikal Ürünler

   Teknolojinin hayatımıza girmesi ve hızlı gelişmesiyle her alanda olduğu gibi, medikal ürünler çeşitlilik göstermeye başlamıştır. Medikal ürünlerin kullanımı hem pratik, hem rahatlık açısından insanlara yardımcı olur.
   Medikal ürün denilince akla hep aletler gelir. Oysa adını dahi bilinmeyen ancak hayatı kolaylaştıran bir sürü ürün sayılabilir.
   Homemade Aromaterapi Sırt Masaj Yastığı, sırtınızı dinlendirip rahatlatması için % 100 koton kumaştan özel olarak hazırlanmış.
   Brita Marella Akıllı Sürahi 3.5Litre + Akıllı Sürahi Filtre Kartuşu Set, yumuşak ve lezzetli içme suyu oluşturur.
   Moos İpli Silikon Kulak Tıkacı, suyun kulağa girmesini önleyen yumuşak, silikonlu kulak koruyucudur.
   Sitemizde; kulak tıkaçları, akıllı sürahiler, bebek odası termometresi, masaj yastıkları medikal ürünler arasında yer almakta.
   Çok çeşitli medikal ürünlere dermoeczanem.com ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 79 ürün görüntüleniyor.
1 2

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.