Makyaj Çantasının Olmazsa Olmazları

02 Ekim 2019

Makyaj Çantasının Olmazsa Olmazları

Yoğun bir güne hazırlanıyorsun ve acil çıkman gerekli. Makyajını, saçlarını yaptın ve parfümünü sıktın. Gün içinde makyajını tazelemek için makyaj çantası hazırlayacaksın. Peki, yanına ne almalısın?

Makyaj Çantasının Vazgeçilmezleri

Makyaj yapmak, kadınlara iyi gelen rutinlerden biridir. Özel günlerde veya gün içinde oldukça rahat bir şekilde kullanılan ürünlerle, kadınlar güzelliklerini ortaya çıkarmayı severler. Kozmetik markalar, geçmişten günümüze geliştirdiği makyaj malzemeleri ile kadınların kullanabileceği çok şık ürünleri piyasaya sunarlar.

Siz de günlük kullanabileceğiniz ve makyaj çantanıza rahatlıkla ekleyeceğiniz ürünlerle makyajınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Peki, bir makyaj çantasında ne olmalı?

Makyaj çantasında; ruj, maskara, eyeliner, göz altı kapatıcısı, fondöten, cildin pH’ına uygun ıslak mendil mutlaka bulundurulmalıdır.

Rujlar;

Komplike bir ten makyajı yapmasanız bile sadece ruj sürerek makyaj yapmış görüntüsüne ulaşabilirsiniz. Çeşit çeşit rujlardan makyaj çantanıza eklemek isterseniz sitemizden göz atabilirsiniz.

maskara

Maskaralar

Kirpikleri olduğundan hacimli göstermeye yardımcı maskaralar, kadınların sık kullandığı makyaj ürünlerinden biridir. Çeşit çeşit yapılarıyla bakışlara anlam katarlar. Makyajın olmazsa olmazlarından biridir. Günlük makyajın vazgeçilmezi maskaralar, kirpikleri dolgun, hacimli, uzun ve kıvrık göstermeye yardımcı olurlar. 

Loreal Paris Paradise Waterproof Suya Dayanıklı Maskara Siyah, ultra konforlu yapısı, kirpikleri derinlemesine hacimlendirir.Hint yağı içeren özel formülü kirpiklere bakım yapar. Günlük kullanım için son derece uygundur. Ayrıca su geçirmez ve suyla temasında bozulmaz. Loreal Paris Paradise Waterproof Suya Dayanıklı Maskara Siyah, dermoeczanem.com’da…

Göz Altı Kapatıcısı

Göz altları cildi yorgun, uykulu gösterebilir. Bu nedenle göz altı kapatıcıları, cildi kamufle için özel geliştirilmiştir. Birçok farklı markaya ait göz altı kapatıcısından size uygunun seçebilmeniz için ten renginiz önemlidir. Seçeceğiniz ürün ten renginize uygun olmalıdır.

Maybelline Fit Me Concealer, makyaj artistlerinin çok severek kullandığı ürünlerden biridir. Göz altlarındaki morluk görünümünü azaltmaya çalışır. Maybelline Fit Me Concealer, cildi pürüzsüz bir görünüme ulaştırmaya çalışır. Ürüne sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.

fondöten

Fondöten

Fondötenler, ciltteki kusurları gizlemeye yardımcı ürünlerdir. Makyajın temel malzemelerinden biridir. Cildi pürüzsüz bir görünüme ulaştırmaya yardımcı fondötenler, günlük kullanım için son derece uygundur. Her cilt tipine ve ten rengine göre özel geliştirilirler. 

Jane Iredale Smooth Affair Facial Primer and Brightener, cilde yararlı ham maddelerle geliştirilmiştir. Cildi beslemeye yardımcı olur. Cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı olur. Günlük makyaj için oldukça uygundur.

Eye-liner

Sık kullanılan göz makyajı malzemelerinden biridir. Gözleri vurgulamak ve bir nevi bakışları işaretlemek için geliştirilir. Özellikle genç kadınların sık kullandığı makyaj malzemelerinden biridir.

Jane Iredale Mystikol Powdered Eyeliner, kirpik diplerine rahat sürülür forma sahiptir. Buğulu ve dumanlı göz makyajı için son derece uygundur. Bakışları ortaya çıkarır. Jane Iredale Mystikol Powdered Eyeliner, sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.