Luxy Bio

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Luxy Bio Ürünleri

LuxyBio markasının ilham verici hikâyesi 2015 yılında başlar. Marka; “doğaya ve insana saygılı ürünler yetiştirmek” fikriyle yola çıkar ve ürünlerini tasarlar.
   İnsanlar son yıllarda içeriği temiz, kimyasallardan arınmış kozmetik ürünleri kullanmak istiyor. Kozmetik sektöründeki bazı markalar insanların bu taleplerine uygun ürün geliştirmeyi kendisine prensip ediniyor. LuxyBio, tam bu noktada içeriği kimyasallardan arınmış yüksek performanslı ürünleri ile kullanıcının taleplerine cevap vermekten mutluluk duyuyor.
   LuxyBio formülleri; silikon, yapay esans, kimyasallar koruyucular ve hayvansal ham madde içermez. Dünyanın her köşesinden elde edilen saf yağlar ve doğal bitki özleri, LuxyBio formüllerinin içeriğini oluşturur.
   LuxyBio ürünleri, dermatolojik testlerden geçerek piyasayla buluşur. Lavanta ve gülden üretilen cilt bakım ürünleri bakım rutinlerinde önemli yere sahiptir.
   LuxyBio Gül Suyu, LuxyBio Göz Serumu markanın yoğun ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor.
   LuxyBio ürünlerine bol çeşidin adresi dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, avantajlı fiyatlar ile online olarak satın alabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.