Luxy Bio Ürünleri

Luxy Bio Ürünleri

   LuxyBio markasının ilham verici hikâyesi 2015 yılında başlar. Marka; “doğaya ve insana saygılı ürünler yetiştirmek” fikriyle yola çıkar ve ürünlerini tasarlar.
   İnsanlar son yıllarda içeriği temiz, kimyasallardan arınmış kozmetik ürünleri kullanmak istiyor. Kozmetik sektöründeki bazı markalar insanların bu taleplerine uygun ürün geliştirmeyi kendisine prensip ediniyor. LuxyBio, tam bu noktada içeriği kimyasallardan arınmış yüksek performanslı ürünleri ile kullanıcının taleplerine cevap vermekten mutluluk duyuyor.
   LuxyBio formülleri; silikon, yapay esans, kimyasallar koruyucular ve hayvansal ham madde içermez. Dünyanın her köşesinden elde edilen saf yağlar ve doğal bitki özleri, LuxyBio formüllerinin içeriğini oluşturur.
   LuxyBio ürünleri, dermatolojik testlerden geçerek piyasayla buluşur. Lavanta ve gülden üretilen cilt bakım ürünleri bakım rutinlerinde önemli yere sahiptir.
   LuxyBio Gül Suyu, LuxyBio Göz Serumu markanın yoğun ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor.
   LuxyBio ürünlerine bol çeşidin adresi dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, avantajlı fiyatlar ile online olarak satın alabilirsiniz.

luxy-bio-4-temmuz-ana2.jpg (144 KB)

Luxy Bio  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 04/07/2019 - 30/09/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.