x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Marka Listesi
Bu Kategorideki Markalar İçin Tıklayınız

Lierac Phytolastil Jel ve Solute Solusyon

Lierac Phytolastil

Çatlak Bakım Kremi ve Serumu

Lierac ürünleri dünya çapında kendisini çatlak bakımında öncü Lierac Phytolastil Jel ve yine çatlak bakımında kullanılan Lierac Phytolastil Solute adlı ürünleri ile duyurmuş bir Ales Groupe International markasıdır. Lierac Phytolastil ürünleri yaklaşık 30 yıldır tüm dünyada milyonlarca kişinin çatlak bakımı için kullandığı, ani kilo değişimi gibi sebeplerle oluşan çatlak görünümünden korunmak , ve bakım yapmak amacı ile kullandıkları ürünlerdir. Lierac Phytolastil jel formunda bir üründür , ancak çoğu zaman Lierac Phytolastil çatlak kremi olarak telafuz edilmektedir. Diğer yandan eskiden ampül içerisinde ve sıvı halde sunulan fakat bu günlerde uygulaması daha kolay hale getirilmiş solusyon şeklinde sunulan Lierac Phytolastil Solute ( Serum ) da çok başarılı ve etkili bir çatlak bakım ürünüdür . Lierac Çatlak kremi ve Phytolastil Serumuna en uygun fiyatlar ile dermoeczanem.com sitemizin bu sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.