Kiss My Face

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Kiss My Face Ürünleri

Amerika’nın önde gelen doğal ürün markası Kiss My Face, 1980’lerin ortalarında kurulmuştur. İki genç vejetaryen ortağın öncülüğünde kurulan bu oluşum cilde yararlı ürünler geliştirir. Her cilt tipine özel seçenek barındırır.
Kiss My Face ürünleri; doğal, etkili ve çevre dostudur. Kiss My Face, ürünlerini insana saygılı olarak geliştirir. Ürünlerinin ham maddesi bitki özleridir. Kiss My Face, saç, yüz, vücut, ağız bakım, dudak ve çocuk ürünleri geliştirir. Kiss My Face, ürünlerini 19’u aşkın ülkeye ihraç eder. Kiss My Face ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez.
Kiss My Face deodorant ile Kiss My Face Spf 50 Yüz İçin Güneş Kremi markanın en çok talep edilen ürünlerinden birkaçıdır.

Kiss My Face Lavender Shea 2 in 1 Moisturizing Body Lotion
Cildi derinlemesine bakım yapan formüle sahiptir. Cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Paraben içermez ve cilt üzerinde kolay yayılır.

Kiss My Face Lavender & Shea Moisture Shave
Cildi yormadan tıraş yapmaya yardımcı olan özel formüle sahiptir. Kiss My Face Lavender & Shea Moisture Shave cildin nem seviyesini yükseltmeye çalışır. Kiss My Face Lavender & Shea Moisture Shave sitemizde sizleri bekliyor.
Kiss My Face ürünlerini dermoeczanem.com’dan çok özel fırsatlar ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.