Kalıcı Bir Ruj İçin Minik İpuçları

21 Kasım 2019

Günlük makyajın vazgeçilmezi rujlar, makyaj yapılmak istenmeyen günlerde bile kullanılır.Renk renk çeşitleri ile rujların güzellik trendlerinden düşmediği bir gerçektir. Kozmetik dünyasının yıldızı olan bu makyaj malzemesi ile ilgili birkaç püf noktayı bilerek rujunuzun dudağınızda daha güzel durmasına ve daha kalıcı olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Daha Kalıcı Bir Ruj İçin Yapılması Gerekenler

Ruj, kıyafetle kombinlendiğinde oldukça güzel görünen makyaj malzemelerinden biridir. Hatta ruj sürülmediğinde sanki makyaj tamamlanmamış gibi bir his gün boyu peşinizi bırakmayabilir. Gün içinde ruj tazelemek ise zamanı kısıtlı kadınlar için bir probleme dönüşebiliyor. Ya da kadınlar sürekli ruj tazelemek istemeyebiliyor. Bu nedenle güne hazırlanırken uygulayacağınız birkaç yöntemle rujunuzun kalıcılığını artırabilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız rujun kalıcılığını artırma yöntemleri;

Parlak Formda Ruj Tercih Et

Parlak formdaki rujlar sahip oldukları pigmentler sayesinde, daha uzun süre dayanır. Gün içinde tercih etmesen bile eğer bir davete gideceksen parlak bir ruj kullanabilirsin.

Lip Balm Uygula

Lip balmları dudakları nemlendirmek için biçilmiş kaftandır. Rujunu sürmeden önce balm uygulayarak daha nemli ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Ayrıca böylelikle rujun daha uzun süre dudağınızda kalabilir.

Rujunla Aynı Renk Dudak Kalemi Kullan

Rujla farklı renk dudak kalemi kullanma geleneği 90’lı yıllarda kaldı. Rujunla aynı tonda dudak kalemi seçerek daha bütünsel görünen dudaklarla makyajını tamamlayabilirsin.

Rujunu Kat Kat Sür, Sürme İşlemini Fırçayla Yap

Rujunu tek kat değil, birkaç kat sürerek, sürme işlemini de fırçayla yaparak rujunu daha kalıcı hale getirebilirsin. Böylelikle sürekli tazeleme derdinden kurtulmuş olacaksın.

Sitemizde birbirinden geniş ürün yelpazesine sahip rujlar, oldukça konforlu bir kullanıma sahiptirler. Fiyat aralığı noktasında da oldukça ulaşılabilir fiyatlarla sitemizde yer almaktadır.

Maybelline Color Sensational Ruj

Maybelline tarafından geliştirilen bu ruj dudakları nemlendirmeye yardımcı olur ve yoğun pigmentiyle canlı bir görünüme ulaştırmayı amaçlar. Gelişmiş ve konforlu aplikatörü ile dudaklara derinlemesine bakım yapar. Çeşit çeşit renk skalasıyla dudakları güzel bir görünüme ulaştırır. Her ten rengiyle uyumlu renk skalasına sahiptir. Maybelline Color Sensational Ruj sitemizde sizleri bekliyor.

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting

Estee Lauder markası, dudakları derinlemesine nemlendiren rujlar geliştiriyor. Tasarladığı bu ürün ile de dudakları renklendirmeye yardımcı olur. Oldukça konforlu bir kullanıma da sahip Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting, dudaklarda kolay yayılır. Gelişmiş pigmentleri dudakların daha güzel görünmesine yardımcı olur. Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Physicians Formula The Healty Lip Velvet Finish

Physicians Formula’ya ait bu ruj, dudakları renklendirmeye yardımcı olur. Günlük kullanıma son derece uygundur. Dudakta kolay yayılan formüle sahiptir. Ultra pigmentli bu ürün, dudaklarınızda uzun süre dayanır. Tamamen mineral ve doğal ham maddelerle geliştirilen Physicians Formula The Healty Lip Velvet Finish dudaklarınızdaki yokmuş gibi hissine bayılacaksınız. Physicians Formula The Healty Lip Velvet Finish’e sitemizden anında sahip olabilirsiniz.

Incia Doğal Portakallı Dudak Besleyici

Dudağınızda kullanacağınız rujdan önce Incia lip-balmı kullanarak dudaklarınızdaki rujun kalıcılığını artırabilirsiniz. Ayrıca dudağınızın nem ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Böylelikle dudaklarınız daha güzel bir görünüm elde edebilir. Incia Doğal Portakallı Dudak Besleyici dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Loreal Paris Glam Shine Balmy Gloss Dudak Kalemi

Çiçek özleri ile geliştirilen bu dudak kalemi, dudakları güzel bir renge ulaştırır ve dudaklarda uzun süre kalıcı olur. Kullanım konforu açısından oldukça başarılı bir üründür. Loreal Paris Glam Shine Balmy Gloss Dudak Kalemi sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.