John Frieda

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

John Frieda Saç Bakım Ürünleri

Her şey bundan yaklaşık 30 yıl önce vizyon sahibi kuaför John Frieda’nın saç bakım ürünlerinin yetersizliği keşfettiğine başladı. Zamanla saç tasarımlarında başarılı bir isim haline dönüşen Frieda, markasını oluşturdu, kozmetik piyasasına çok hızlı bir giriş yaptı ve başarısıyla bir kült haline geldi. Marka, geçmişten günümüzdeki haline kadar, hep trendlerde olan yüksek standartlara sahip ürünler geliştirmiştir.
Işıl ışıl saçlara sahip olmak tüm yetişkinlerin ortak hayaliyken, saç bakımı ihmal edilebiliyor. Oysa tıpkı cilt ve vücut gibi saçlarında günlük bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakım, içeriği temiz, özenle seçilmiş ham maddelerle geliştirilmiş ürünlerle yapılması gerekir. Aynı John Frieda ürünleri gibi… Markanın ürünleri, kaliteli içeriklerle tasarlanmış, AR-GE çalışmalarıyla desteklenmiştir. John Frieda, saçı anlar, ihtiyaçlarını tanımlar ve geliştirdiği ürünlerle kullanıcılarının saç sorunlarını çözmeye çalışır. Düzleştirici bakım kremi, hacimli saçlar için bakım kremi, bakım spreyleri, detoks etkili maskeler, detoks etkili şampuanlar, hacim serumları, parlatıcı şampuanlar, onarıcı bakım şampuanları ve kremleri, nemlendirici şampuanlar gibi tüm John Frieda ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

John Frieda Sheer Blonde Renk Açıcı Sprey
Blonde saç açıcı, sarı saçların rengini kalıcı olarak açmaya yardımcı olur. Saç bakımını destekleyen özel formülü, daha güzel görünen saçlara ulaşmak isteyenlere özel geliştirilmiştir. John Frieda Sheer Blonde Renk Açıcı Sprey sitemizde sizleri bekliyor.

Brillant Brunette Visibly Deeper Colour Deeping Shampoo
John Frieda Şampuan, kahverengi saçlara özel geliştirilmiştir. Saçları derinlemesine temizler ve günlük bakım için uygundur. Saçların rengini korumaya yardımcı olur. Brillant Brunette Visibly Deeper Colour Deeping Shampoo sitemizde sizleri bekliyor.

John Frieda Besleyici Detoks Maskesi
John Frieda saç maskesi, bol antioksidan içerir ve saçlara derinlemesine bakım yapar. Parlak bir görünüme ulaştırmaya yardımcı olarak saç diplerini rahatlatmaya yardımcı olur.

John Frieda Frizz Ease Serum
Frizz Ease Bakım Serumu Ekstra Güçlü Formül, kalın telli saçlar için özel geliştirilmiştir. Islak saçlara uygulanır. Kabarmayı ve elektriklenmeyi azaltmaya çalışır.
Tüm John Frieda ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.