İstenmeyen Tüylerden Kolayca Kurtulun

29 Nisan 2019

İstenmeyen tüyler, kadınların ciltlerinde sıklıkla karşılaştıkları istenmeyen görünümlerden biridir. Kadınlar, eski zamanlardan beri bu estetik görünüme karşı kendilerince çözüm üretmeye çalışmışlar ve çareler aramışlardır. Modern zamanla birlikte özellikle teknolojinin gelişmesi ile istenmeyen tüylere karşı çözüm önerileri çoğalmıştır. Dermokozmetik markalar, kadınların bu durumuna karşı hızlı bir çözüm bulabilmesi için birçok formda ürün geliştiriyor. Depilatuvarlar olarak da tanımlanan bu ürünler; tüy giderici kremler, ağdalar, soğuk ağda bantları, tüy dökücü spreyler-köpükler, sir ağdalar, depilasyon cihazları gibi seçenekleri içeriyor.

Tüy gidericilerin en çok tercih edilen formları tüy giderici kremler ve soğuk ağda bantlarıdır.Kullanımı oldukça pratik olan bu ürünler özellikle bir yere yetişme telaşı olan kadınlara kısa sürede bakım imkânı tanıyor.

Hem oldukça hesaplı, hem de kısa sürede çözüm odaklı olmasından dolayı çok tercih edilen bu ürünler pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Bu yazımızda sizin için, zamandan tasarruf sağlayan ipek gibi bir cilt görünümüne ulaşmanıza yardımcı tüy giderici ürünleri bir araya getirdik.

Sitemizde yer alan tüy gidericiler, vücudunuzun her bölgesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, cildi yormadan kolay bir şekilde çözüm bulabileceğiniz forma sahip seçenekler barındırıyor.

1. Veet Easy Gelwax Sir Ağda Bantları

Easy-Gelwax teknolojisiyle geliştirilen bu bantlar, oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Kullanımı için elleriniz arasında ısıtarak bantları birbirinden ayırmanız ve temizlemek istediğiniz bölgeye yapıştırarak çekmeniz yeterlidir. Ürün, dokusundaki üstün yetenekler sayesinde temizlenmesi istenen bölgede yüksek performans sergiler. Kullanım konforu açısından oldukça pratik olmasının yanı sıra güzel kokusu ve formülündeki ferahlatıcı etkisiyle cildi yumuşatmaya yardımcıdır.

2. Bioder Tüy Dökücü Krem

Bioder markası, istenmeyen tüylere karşı faklı çözüm önerileri sunuyor. Geliştirdiği bu tüy dökücü krem özel formülü sayesinde istenmeyen tüyleri azaltır, cilt görünümünü güzelleştirir, etkili bir bakım yapar. Krem spatula yardımı ile cilt üzerine uygulandıktan üç dakika sonra temizlenir. Bacak, kol, koltuk altı ve bikini bölgesinde kullanabilirsiniz.

3. Vi-vet Roll on Ağda Seti

Vi-vet bu ürünüyle daha uzun süre bir çözüm önerisi sunuyor. Bir adet roll-on sir ağda ısıtıcısı, bir adet 100 ml roll-on sir ağda, iki metre ağda bezi, iki adet sir ağda temizleme mendili ile oldukça bu ağda setiyle hayalinizdeki hijyenik görüntüye ulaşabilirsiniz. Ürün; ağda öncesi ve sonrası ürünleri ile hızlı bir şekilde tüylerinizi gidermeye yardımcı olur. Tüm vücudunuzda kullanabilir, üç haftayı aşkın sürede pürüzsüz görünen bir cildin tadını çıkarabilirsiniz.

4. Veet Sensitive Touch Depilasyon Cihazı

Kadınların aklına ilk gelen depilatuvar markalarından olan Veet; bikini bölgesi, yüz, koltuk altı gibi hassas bölgeleri için geliştirilen bu cihazla yoğun ilgi görüyor. Cihaz, çift taraflı değişebilen başlığı ile özellikle temizlenmesi zor bölgelerdeki tüyleri zahmetsizce ve aynı oranda temizliyor. İstediğiniz ipeksi ve güzel görünüme kavuşmak için bir tık uzağınızda…

5. Sesu Silky Shine Tüy Dökücü Köpük

Formülündeki yüksek performanslı içerikler sayesinde istenmeyen tüylere karşı nitelikli bakım şansı sunan Sesu’nun bu ürününün kullanımı oldukça kolay ve hızlıdır. Cilde uygulandıktan maksimum sekiz dakika sonra temizleme süngeri ile temizleyerek kullanabilir ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Özellikle akşam bir yere davetliyseniz bu köpükle hızlı bir şekilde tüylerinizden kurtulma şansıyla hazırlanmaya daha çok fırsat bulacak ve akşamın yıldızı kesinlikle siz olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.